Arkadaşlar Bana Yardım Eder Misiniz?

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,162
Merhaba Arkadaşlar,

Şubat 10’da babamın doğum günü alabileceği her şeyi aldım babama aklıma daha fazla bir şey gelmiyor, bir de babam “Emekli bir subay” ekip arkadaşları ile fotoğrafları var onu kara kalem ile çizdirip çerçeveletsem mutlu olur mu? Acaba subay ile ilgili hediyelere baktım ama almam mantıksız olur. Artık asker değil diye.

Arda.k

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Merhaba Arkadaşlar,

Şubat 10’da babamın doğum günü alabileceği her şeyi aldım babama aklıma daha fazla bir şey gelmiyor, bir de babam “Emekli bir subay” ekip arkadaşları ile fotoğrafları var onu kara kalem ile çizdirip çerçeveletsem mutlu olur mu? Acaba subay ile ilgili hediyelere baktım ama almam mantıksız olur. Artık asker değil diye.
bence gonlunden kopan bisiyi yap beyenmese bile düsünmen mutlu eder ama fikrimce askerlik anılarına dayanarak bisi yapabilirisin hic babamı gormedim oyuzden bilmiyorum

Sert44

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Bence güzel bir saat, parfüm yada gömlek gibi şeyler de düşünebilirsin.

Servet Sayar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
254
airsoft tabanca al hocam arada oynar emin ol daha mutlu olur

Berking

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
312
İsveç çakısı

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,151
Merhaba Arkadaşlar,

Subaylar silahları çok severler dediği gibi airsoft alabilirsin hem dekorasyon olur

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri