Yardım Arkadaşlar Bu Kasada Sorun Yaşarmıyım?

emirhanxqw

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3

Temperli cam diye herkes hava akışı iyi olmaz diyor kasada toplam 6 fan var yanlarında hava alma yerleri var

Eren B.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
32
Kasa güzel ama öndeki fanların hiç bir işlevi kalmamış kasanın önü düz cam tasarım hatası gibi kasanın hava akışı yine bi şekilde olur ama 5 verim alınacakken 2 verim alınır.

KS

emirhanxqw

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Kasa güzel ama öndeki fanların hiç bir işlevi kalmamış kasanın önü düz cam tasarım hatası gibi kasanın hava akışı yine bu şekilde olur ama 5 verim alıcakken 2 verim alınır.
Hocam önlerin yan tarafında hava alcak yerler bulunuyor

KS

emirhanxqw

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
evet biliyorum fakat boşluk çok ufak çok fazla farkettirmez
Kasayı aldım kurulum için enişteme verdim o halledip bana pazar akşamı vericek şimdi sorun yaşarmıyım bu kasada anlayamadım ryzen 5 5600 ile rx6500xt ile kullanıcam çok ısınırlarmı

Eren B.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
32
Ryzen 5 5600'lere kendi stok fanları yetmiyor kasanın hava akışı iyi olsa bile yinede kule tipi bi soğutucu almanız gerekebilir.

RX6500 XT 'nin çok fazla ısıncağını düşünmüyorum oynayacağınız oyunlara göre değişebilir

Parzy

Moderatör
Moderatör
Tepki
64
Ryzen 5 5600'lere kendi stok fanları yetmiyor kasanın hava akışı iyi olsa bile yinede kule tipi bi soğutucu almanız gerekebilir.

RX6500 XT 'nin çok fazla ısıncağını düşünmüyorum oynayacağınız oyunlara göre değişebilir
Katılıyorum.

KS

emirhanxqw

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri