Arkadaşlar Çok Acil Yardım Edin. Kulaklığımda Dinlediklerim Mikrofona Yansıyor

deneme123

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

videoda anlatmaya çalıştım yardımcı olursanız sevinirim

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
541
kopuk kopukmu yoksa yayın açmış gibimi gidiyor karşı tarafa. Bazı kulaklıklar yüksek seste dışa ses veriyor haliyle micte kapıyor sesleri naklen olmasada gittiği oluyor ses ayarına dikkat ederseniz veya gürültü engelleme gibi düzeltmeler yaparsanız bi nebze azalabilir

KS

deneme123

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
kopuk kopukmu yoksa yayın açmış gibimi gidiyor karşı tarafa. Bazı kulaklıklar yüksek seste dışa ses veriyor haliyle micte kapıyor sesleri naklen olmasada gittiği oluyor ses ayarına dikkat ederseniz veya gürültü engelleme gibi düzeltmeler yaparsanız bi nebze azalabilir
Duyduğumu aktarıyor. Kulaklık steelseries arctis nova 1 normalde böyle olmuyordu dediklerinle bir ilgisinin olduğunu sanmıyorum maalesef

Duyduğumu aktarıyor. Kulaklık steelseries arctis nova 1 normalde böyle olmuyordu dediklerinle bir ilgisinin olduğunu sanmıyorum maalesef
cevap vermeye çalıştığın için teşekkür ederim

nvidia broadcast indirin hocam yeni bir mikrofon aygıt olarak eklenecektir discord obs gibi yerlerde mikrofon seçmeye gidip nvidia broadcasti seçin
ses driverlarını sildim tekrar kurdum sorun çözüldü gibi videodaki gibi sesleri algılamıyor mikrofon ama mikrofon çalışmıyor :D. Acaba kulaklıkla ilgili bir problem mi ?

Vokkelo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11

cevap vermeye çalıştığın için teşekkür ederim

ses driverlarını sildim tekrar kurdum sorun çözüldü gibi videodaki gibi sesleri algılamıyor mikrofon ama mikrofon çalışmıyor :D. Acaba kulaklıkla ilgili bir problem mi ?
bazı kulaklıklarda yaşanıyor bende g pro x var discordda arka sesler gelmiyor ama oyunda klavye çay kaşığı tüm sesleri alıyor o yüzden nvidia broadcast kullanıyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri