Arkadaşlar Epic Games Yaz Indirimlerinden Hikayeli Oyun Önerirmisiniz??

umut.y.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
arkadaşlar öncelikle hepinize iyi forumlar benim bir isteğim olacaktı artık valo cs tarzı oyunlardan bıkkınlık geldi bana epic yaz indirimlerinden güzel hikayeli oyunlar önerirmisiniz mafıa serisini bitirdim birde metro serisini bitirdim önermenize gerek yok.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,478
arkadaşlar öncelikle hepinize iyi forumlar benim bir isteğim olacaktı artık valo cs tarzı oyunlardan bıkkınlık geldi bana epic yaz indirimlerinden güzel hikayeli oyunlar önerirmisiniz mafıa serisini bitirdim birde metro serisini bitirdim önermenize gerek yok.
Dying light

Sani

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Rdr2,GoW, Witcher3, MB Bannerlord , Dying Light2 önerebilirim, oyun tarzına göre önerebilirim ne tür oyunlar seviyorsun?

KS

umut.y.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Rdr2,GoW, Witcher3, MB Bannerlord , Dying Light2 önerebilirim, oyun tarzına göre önerebilirim ne tür oyunlar seviyorsun?
oyun tarzından çok beğendiğim oyubnları söyleye bilirim bu zamana kadar en sevdiğim oyun the last of as oldu o tarz bi oyun olursa sevinirim

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
538
bugün bitiyor veya bitti indirimler diye biliyorum dikkat et alacaklarını kaçırma. Saninin ve sahurakanın yazdıgı oyunlar güzel gayet

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri