arkadaşlar pc kolik kargo kaç günde geliyor ?

Mustafa Kemal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
pc kolikten daha önce sistem alan var mı kaç günde gönderiyorlar?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Hafta sonuna denk getirdiyseniz normalden 2 gün daha uzun sürebilir kargo süresi. Normalde diğer firmalarda da benzer şekilde 3 iş günüdür.

KS

Mustafa Kemal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Hafta sonuna denk getirdiyseniz normalden 2 gün daha uzun sürebilir kargo süresi. Normalde diğer firmalarda da benzer şekilde 3 iş günüdür.
pc hocasının yeni sistemini alınca böyle bir yazı geliyor
Satın alınan ürünün kargo çıkış tarihi 12.09.2022 tarihi itibariyle sipariş sırasına göre gerçekleşecektir.
İlginize teşekkür ederiz.
12 si çok geç değil mi neden böyle ? iptal ettireceğim bir de kargoyu mu bekleyeceğiz o kadar süre iptal ettirecektim zaten sonra vaz geçtim ama kargo süresi neden böyle uzun hocam

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
pc hocasının yeni sistemini alınca böyle bir yazı geliyor
Satın alınan ürünün kargo çıkış tarihi 12.09.2022 tarihi itibariyle sipariş sırasına göre gerçekleşecektir.
İlginize teşekkür ederiz.
12 si çok geç değil mi neden böyle ? iptal ettireceğim bir de kargoyu mu bekleyeceğiz o kadar süre iptal ettirecektim zaten sonra vaz geçtim ama kargo süresi neden böyle uzun hocam
Hazır sistemlerde testler ve montaj süreleri farklıdır. Sistemler firmanın işlem kapasitesine göre sıralanır ve sırayla siparişler hazırlanır ve sonra kargolanır. Normali 3 iş günüdür ama bu değişebilir söylediğim şeylere göre.

KS

Mustafa Kemal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Hazır sistemlerde testler ve montaj süreleri farklıdır. Sistemler firmanın işlem kapasitesine göre sıralanır ve sırayla siparişler hazırlanır ve sonra kargolanır. Normali 3 iş günüdür ama bu değişebilir söylediğim şeylere göre.
sizce 12 sinde kargolanmaya başlanması normal midir ?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri