Soru Arkadaşlar Şu Bilgisayar Alınır Mı Elinde Olan Varmı Sorun Çıkartırmı

Fazil.y.b

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
İ7 13700HX
Ekran Kartı
Rtx4060

Arkadaşlar Şu Bilgisayar Alınır Mı Elinde
Olan Varmı Sorun Çıkartırmı

Dell markasına güvenilir mi

Ahmet Selim

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Arkadaşlar Şu Bilgisayar Alınır Mı Elinde
Olan Varmı Sorun Çıkartırmı

Dell markasına güvenilir mi
Bilgisayar gayet iyi ama beyaz aydınlatmalı,rgb ve turuncu aydınlatmalı klavyesi olan modeller mevcut.Beyaz aydınlatmalı olanda genel olarak Alienware command center çalışmıyor turuncu olanı almanızı tavsiye ederim çünkü son çıkan versiyon o.Ayrıca bilgisayar gayet güçlü ve performanslı bir cihaz işlemci watt sınırı olmaması nedeniyle ısınabiliyor watt sınırlandırmasını alienware uygulamasında varsa eğer oradan (tam bilmiyorum) yoksada herhangi başka bir programdan yapmanızı öneririm.Asusun ve Msı’ın bile üst segment cihazlarında watt sınırı maksimum 75W bu cihaz oyunlarda çok kolay bir şekilde 80 waata çıkabiliyor ve 100+ wattları görebiliyor.Çok kasası itibariyle premium denilebilecek bir cihaz değil Dell’in “alt segment” oyuncu cihazı nedeolsa 🙃.Ve dell markasına ve ürünlerine güvenebilirsiniz her ne kadar türkiyede pek iyi işlemesede,kendisi alienware gibi üst düzey cihazlar üretiyor.

Bilgisayar gayet iyi ama beyaz aydınlatmalı,rgb ve turuncu aydınlatmalı klavyesi olan modeller mevcut.Beyaz aydınlatmalı olanda genel olarak Alienware command center çalışmıyor turuncu olanı almanızı tavsiye ederim çünkü son çıkan versiyon o.Ayrıca bilgisayar gayet güçlü ve performanslı bir cihaz işlemci watt sınırı olmaması nedeniyle ısınabiliyor watt sınırlandırmasını alienware uygulamasında varsa eğer oradan (tam bilmiyorum) yoksada herhangi başka bir programdan yapmanızı öneririm.Asusun ve Msı’ın bile üst segment cihazlarında watt sınırı maksimum 75W bu cihaz oyunlarda çok kolay bir şekilde 80 waata çıkabiliyor ve 100+ wattları görebiliyor.Çok kasası itibariyle premium denilebilecek bir cihaz değil Dell’in “alt segment” oyuncu cihazı nedeolsa 🙃.Ve dell markasına ve ürünlerine güvenebilirsiniz her ne kadar türkiyede pek iyi işlemesede,kendisi alienware gibi üst düzey cihazlar üretiyor.
Ayrıca G15 modeli daha sağlıklı 1080p olduğu için (iki model arası kısıtlı sayıbilecek fark var kasası daha kaliteli duyduğum kadarıyla g16’nın) ,4060 ve 2K bikaç yıl sonra sorun çıkartabilir.Ancak illa 2K istiyorum dersenizde g16 için:

Ayrıca G15 modeli daha sağlıklı (iki model arası kısıtlı sayıbilecek fark var kasası daha kaliteli duyduğum kadarıyla g16’nın) 1080P olduğu için,4060 ve 2K bikaç yıl sonra sorun çıkartabilir.Ancak illa 2K istiyorum dersenizde g16 için:
g15 daha çok tercih edildiği için internette onun hakkında daha fazla şey bulabilirsiniz.Ayrıca klavye için dediğim şeyler g16 modelindede aynı şekilde mi bilmiyorum.

Son düzenleme:
KS

Fazil.y.b

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bide ne için kullanacaktınız bilgisayarı?Ips panel değil ama çok kaliteli Va panel 3ms ancak çok ağır 2.8Kg bilgisayar 1.4kg adaptör.
Dell'den Vazgeçtim Bilgisayari Oyun Oynamak İçin Kullanacam genel Olarak Ve Şimdi Bu Bilgisayari Düşünüyorum Sence Alınır Mı Baya Bilgilisin Bu Hakkında Sanırım.

Ahmet Selim

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Dell'den Vazgeçtim Bilgisayari Oyun Oynamak İçin Kullanacam genel Olarak Ve Şimdi Bu Bilgisayari Düşünüyorum Sence Alınır Mı Baya Bilgilisin Bu Hakkında Sanırım.
Alınır ama yine kullanıcılar tarafından söylenen şekilde dell gibi watt sınırlamasına ihtiyacı var.Ama neden fıstık gibi dell’den vazgeçtiniz?Ayrıca cihaz.tv youtube kanalında çoğu laptopun ayrıntılı incelemesi mevcut oraya uğrayabilirsiniz.Ve ayrıca şu linkede bakmanızı öneririm

KS

Fazil.y.b

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Alınır ama yine kullanıcılar tarafından söylenen şekilde dell gibi watt sınırlamasına ihtiyacı var.Ama neden fıstık gibi dell’den vazgeçtiniz?Ayrıca cihaz.tv youtube kanalında çoğu laptopun ayrıntılı incelemesi mevcut oraya uğrayabilirsiniz.Ve ayrıca şu linkede bakmanızı öneririm
4060'dan Vazgeçtim 4070 Olsun İstedim Ve Bütçem Bandında En Mantıklı 4070Max Performansli PC Bu (İşlemci intel olsun istiyorum)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri