Öneri Arkadaşlarla Oynanabilecek Ücretsiz Oyun Önerisi

Asım Atlıhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Arkadaşlarla Oynanabilecek Ücretsiz Oyun Önerisi

UgurG

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
130
Aynen oynadık çoğunu.
Ücretsiz Çok Bişey Beklememek Lazım Ama 10 ar 20 şer Liraya Alınabilicek Oyunlar Var Onlara Bakın İsterseniz Forest,Dst,Stardew,Terraria Gibi Gerçi Bunlar İndirimdeyken Ucuz Oluyor Ve Onları Kaçırdınız Sanırım

KS

Asım Atlıhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Ücretsiz Çok Bişey Beklememek Lazım Ama 10 ar 20 şer Liraya Alınabilicek Oyunlar Var Onlara Bakın İsterseniz Forest,Dst,Stardew,Terraria Gibi Gerçi Bunlar İndirimdeyken Ucuz Oluyor Ve Onları Kaçırdınız Sanırım
Stardew Walley ve Forest var aslında. Macera tarzı kaçış oyunu falan arıyorum

UgurG

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
130
Bu aralar baya para harcadım cepte para kalmadı :) o yüzden ücretsiz sordum yoksa Human Fall Flat falan güzel
Ücretsiz Bilmiyorum Ama Ucuza Önerim Olursa Şuan İndirimde Olan Dead Island Alabilirsiniz 37 Tl Onun Dışında Bildiğim Kadarıyla Online Oynanılabiliyor Just Cause 3 Olabilir 45 Lira, İndirimi Kaçırdınız Fakat 7 Days To Die Alabilirsiniz 39 Lira, Propnight Alabilirsiniz 32 Lira Dediğiniz Kategorilere Benzer Ve Ucuz Denebilicek Bunlar Geldi Aklıma Kendinize Nasıl Uyuyorsa Azda Olsa Bir Para Çıkarabilirseniz Çoğunda Arkadaşlarınızda Keyifli Vakit Geçirirsiniz

KS

Asım Atlıhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Ücretsiz Bilmiyorum Ama Ucuza Önerim Olursa Şuan İndirimde Olan Dead Island Alabilirsiniz 37 Tl Onun Dışında Bildiğim Kadarıyla Online Oynanılabiliyor Just Cause 3 Olabilir 45 Lira, İndirimi Kaçırdınız Fakat 7 Days To Die Alabilirsiniz 39 Lira, Propnight Alabilirsiniz 32 Lira Dediğiniz Kategorilere Benzer Ve Ucuz Denebilicek Bunlar Geldi Aklıma Kendinize Nasıl Uyuyorsa Azda Olsa Bir Para Çıkarabilirseniz Çoğunda Arkadaşlarınızda Keyifli Vakit Geçirirsiniz
7 days to die almıştım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri