Aşağıdaki Sisteme Windows 10 Mu 11 Mi Kurulmalı? Hangi Sürüm Kurulmalı?

Agony13

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Arkadaşlar sistem bu:

Arkadaşlar genelde oyun için kullanacağım sistemi şu anki laptopumda Windows 10 Single Language var Pro'dan pek bir farkını hisstmedim ben sizce ne krulur.

KS

Agony13

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Windows 11 için driver sorunu çıkma ihtimalini ne kadar
Windows 10 kurun.
hocam arkadaşım aynı sistem 10 aydır windows 11 kullanıyor sıkıntısı çıkmadı galiba birde mesela ben windows 10 kurdum diyelim 11 için yeni bir key almam lazım mı yoksa yükseltme olarak yapabiliyor muyum ben kullandığım laptopta windows 11 kurdum windows 10 a döndüm tekrar ama 11 daha güzel geldi gözüme oyun performansı benim için en önemlisi tabi

tugrapie

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Arkadaşlar sistem bu:

Arkadaşlar genelde oyun için kullanacağım sistemi şu anki laptopumda Windows 10 Single Language var Pro'dan pek bir farkını hisstmedim ben sizce ne krulur.
windows 10 kurmanı öneririm windows 11 de hala yazılımsal sorunlar var ve performans kaybı var

QuickEK

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
144
Windows 11 kullanıyorum. Oyunlarda performans kaybı yaşamadım haliyle boşta çalışırken de yaşamıyorum.
Arkadaşlar sistem bu:
Kesinlikle 11 kurmanızı öneririm. Driver konusunda sıkıntı çıkarmaz. Yaklaşık 3-4 aydır 11 kullanıyorum bu zamanda ekran kartı driveri 3 defa güncelledim. BIOS daha bir kaç gün önce güncelledim. Hiçbir şekilde sıkıntı yok. Rahatlıkla kurabilirsiniz.

burakovic

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
Arkadaşlar sistem bu:

Bende yeni sistem aldım gaminggenden adamlar Windows 10 pro kurmuşlar, bütün uygulamaları Windows 10 a göre indirdim Nvidia yazılımları vs. win 11 e geçsem mi çok kararsızım bu yüklediğim yazılımlara ne olacak eğer Windows 11 e yükseltme ile geçersem bilen varsa yardımcı olabilir mi?

QuickEK

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
144
Bende yeni sistem aldım gaminggenden adamlar Windows 10 pro kurmuşlar, bütün uygulamaları Windows 10 a göre indirdim Nvidia yazılımları vs. win 11 e geçsem mi çok kararsızım bu yüklediğim yazılımlara ne olacak eğer Windows 11 e yükseltme ile geçersem bilen varsa yardımcı olabilir mi?
Yükseltme şeklinde geçersen uygulamalar olduğu gibi kalır ancak yazılımsal hatalarla karşılaşabilirsiniz. Ama format şeklinde Windows 11'e geçerseniz sıkıntı yaşamazsınız. Yazılımları tekrardan kurarsınız.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri