Öneri Aşağıdakilerden Hangisi Daha Iyi?

lMiraj

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Sistemim için 2k monitör arıyorum. Hikayeli oyunlar ve yarış oyunlarını çok fazla oynarım, yok denecek kadar azda online oynuyorum. Renkler canlı olması daha iyi olur görüntü açısından biraz takıntılıyım

Biri va biri ips panel bunlardan baska önerebilirsiniz ama minimum 144hz ve 8000 tl (max) altı olursa daha iyidir. E tabii bir de uzun ömürlü olması daha iyi olur. (çok boş yaptım anlamam bu işlerden :D)

aşçı2534

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
Sistemim için 2k monitör arıyorum. Hikayeli oyunlar ve yarış oyunlarını çok fazla oynarım, yok denecek kadar azda online oynuyorum. Renkler canlı olması daha iyi olur görüntü açısından biraz takıntılıyım

Biri va biri ips panel bunlardan baska önerebilirsiniz ama minimum 144hz ve 8000 tl (max) altı olursa daha iyidir. E tabii bir de uzun ömürlü olması daha iyi olur. (çok boş yaptım anlamam bu işlerden :D)

Her türlü gigabyt ama Ebrar birgisiyar biraz sakat gibi

KS

lMiraj

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Vg27aq şuan geri ödeme ile 7500tl. Hepsinden daha iyidir.
Onu almayi düşünüyorum teşekkürler

En ucuz 8400 lira akakçe de sizin baktiginiz hangi site

Birde ben asus rx7800xt ekran karti kullaniyorum ama bu monitorde sadece g-sync var sorun olur mu

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
774

Birde ben asus rx7800xt ekran karti kullaniyorum ama bu monitorde sadece g-sync var sorun olur mu
8400tl + asusun geri ödeme kampanyası var. Gaming gen den alırsan geri ödeme alıyorsun.

Sorun olmaz. Belki freesync de olabilir ama yoksa da bu monitör için değer.

KS

lMiraj

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
8400tl + asusun geri ödeme kampanyası var. Gaming gen den alırsan geri ödeme alıyorsun.

Sorun olmaz. Belki freesync de olabilir ama yoksa da bu monitör için değer.
Teşekkürler bu monitör suan en iyi seçim birde yeşil sitede genel olarak monitörün piksel yogunlugu mu oyle bisey yaziyordu o ne oluyor hocam?

Her türlü gigabyt ama Ebrar birgisiyar biraz sakat gibi

Ips panel olduğundan bunu alacağım

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
774
Teşekkürler bu monitör suan en iyi seçim birde yeşil sitede genel olarak monitörün piksel yogunlugu mu oyle bisey yaziyordu o ne oluyor hocam?

Ips panel olduğundan bunu alacağım
Ppi değeri. Monitörden monitöre göre değişen bişey değil aslında. Mesela 27 inç 1080p bir monitör ile 24 inç 1080p monitörün ppi değerleri farklı olur ama 24 inç 1080p ve 24 inç 1080p farklı model monitörlerin ppi değerleri aynı oluyor. Tamamen inç ve çözünürlük ile alakalı bişey. 27 inç 2k güzel bir ppi değerine sahip.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri