Asgari Ücret Açıklandı!!

Fake God

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
İyi yada kötü herkese hayırlı olsun. Umarım bu sene herkes daha güzel günler yaşar.

Canbulu2123

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
Olan yine vatandaşa, esnafa oluyor. PClere yakında ciddi zamlar gelir gibi. Hakkımızda hayırlısı olsun.

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Askeri ücrete zam gelse ne olacak ki, Herşey gene pahlanacak. " Kaşıkla Verip Kepçe İle Alıyor "

Canbulu2123

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
Hocam nasıl artmaz? Şirketler artan asgari ücreti kendi ceplerinden mi karşılayacak? Enayiler mi? Tabiki bunu satılacak ürünlerden çıkarmaya çalışacaklar. Sonuç mu? Olan vatandaşa oluyor.

Haydut

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
Hocam nasıl artmaz? Şirketler artan asgari ücreti kendi ceplerinden mi karşılayacak? Enayiler mi? Tabiki bunu satılacak ürünlerden çıkarmaya çalışacaklar. Sonuç mu? Olan vatandaşa oluyor.
Devlet sırtlayacak yardım yapacak devlet salak mı bilmiyormu böyle olacağını yardım yapacak tabikide

KS

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Fiyatlar artcaksa neden asgari ücreti 8500 yapsınlar sence senin gibiler sadece devleti kötüler sorunları çözmeye çalışmazlar
Asgari ücreti arttırıyorlar ki insanlar asgari ücret bile ne kadar fazla bunlar çok iyi desin diye ama aynı oranda her şeye zam geliyor asgari ücretin bir amacı kalmıyor.

Canbulu2123

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
Yapmayın hocam. Bundan önceki asgari ücretlerde neden yardım yapmadı? Demek ki devlet salak. Biz de esnafız. Günlük 280 TL işçiye verebilecek esnaf var mı şu an Türkiye'de?

Haydut

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
Asgari ücreti arttırıyorlar ki insanlar asgari ücret bile ne kadar fazla bunlar çok iyi desin diye ama aynı oranda her şeye zam geliyor asgari ücretin bir amacı kalmıyor.
Hocam zaten aynı şeyi söylüyorsunuz artmayacak

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri