Aşırı Derecede Sinirlendim

bilgisayar_bilmeyen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Yeni aldığım sisteme flash bellek ile windows10 kurulumu yaptım ancak kurulum bitince resetlenip tekrar bios sayfasına dönüyor. Windows sayfası gelmiyor bir türlü. Çok fena tilt oldum bunun çözümü nedir lütfen yardım edin

KS

bilgisayar_bilmeyen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
@egecabbar baksın bilgili birisi bende dün sipariş verdim benzer özelliklere sahip bir kasa bende aynı sorunu yaşarsam bilgilendiririm ama anladığım kadarıyla biraz şans işi
Yeni bilgisayarın hayırlı olsun. Evet bilgisayarımı o toplamıştı zaten. Valla hocam galiba biraz şanssızlık oldu benimkisi. Servisten gelmesini bekliyorum şimdi duruma göre buraya yazacağım. Sen de seninki gelince bir yaz bakalım.

nadiucar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Yeni bilgisayarın hayırlı olsun. Evet bilgisayarımı o toplamıştı zaten. Valla hocam galiba biraz şanssızlık oldu benimkisi. Servisten gelmesini bekliyorum şimdi duruma göre buraya yazacağım. Sen de seninki gelince bir yaz bakalım.
Çok teşekkür hocam seninkide hayırlı olsun. Gelince bilgilendiririm bende Fakat dediğim gibi ben çok araştırma yaptım %90 gamegarajdan memnun olduğu kanısına vardım dediğim gibi sizinki şanssızlık sorunu en kısa sürede çözerler destek konusunda yanlız bırakmıyorlar malının arkasındalar

KS

bilgisayar_bilmeyen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Çok teşekkür hocam seninkide hayırlı olsun. Gelince bilgilendiririm bende Fakat dediğim gibi ben çok araştırma yaptım %90 gamegarajdan memnun olduğu kanısına vardım dediğim gibi sizinki şanssızlık sorunu en kısa sürede çözerler destek konusunda yanlız bırakmıyorlar malının arkasındalar
Sağ ol hocam hadi bakalım umarım düzelir gelir sabırsızlanıyorum daha açamadım onun burukluğu var içimde.

ahmetalikyc

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
65
Kurulum bittiği gibi diski bilgisayardan çıkarıyor musunuz? Çünkü ben kurulum bitince restart aşamasında diski çıkarmasam tekrar sıfırdan kurulum ekranı geliyordu.

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
395
var olan kurulumu kaldırıp windows 10 home deneyebilirsiniz. sistemle ilgili bir sorun olduğunu düşünmüyorum büyük ihtimalle kurulurken yada bios ayarlamasında bir sorun olmuştur . Bende kurarken benzer birşey olmuştu silip seçtiğim diğer seçenek ile kurmuştum. 2 seçenek sunuyor ya

KS

bilgisayar_bilmeyen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
var olan kurulumu kaldırıp windows 10 home deneyebilirsiniz. sistemle ilgili bir sorun olduğunu düşünmüyorum büyük ihtimalle kurulurken yada bios ayarlamasında bir sorun olmuştur . Bende kurarken benzer birşey olmuştu silip seçtiğim diğer seçenek ile kurmuştum. 2 seçenek sunuyor ya
Hocam youtube’da ingilizce türkçe ne kadar kaynak varsa uyguladım. Üstüne teknik servisi aradım adam dediki “boot option 1 de windows varsa açılması lazım ilk defa duyuyorum böyle bir şeyi.” Açılmıyo dedim tamam gönder biz bakalım dedi. Sorunun nerede olduğunu ben bulamadım o yüzden gönderdim onlar bulur artık.

Kurulum bittiği gibi diski bilgisayardan çıkarıyor musunuz? Çünkü ben kurulum bitince restart aşamasında diski çıkarmasam tekrar sıfırdan kurulum ekranı geliyordu.
Evet her iki yolla da denedim. Hem çıkarıp kurdum hem çıkarmadan. Asla açılmadı hep bios ekranına attı.

nadiucar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Hocam youtube’da ingilizce türkçe ne kadar kaynak varsa uyguladım. Üstüne teknik servisi aradım adam dediki “boot option 1 de windows varsa açılması lazım ilk defa duyuyorum böyle bir şeyi.” Açılmıyo dedim tamam gönder biz bakalım dedi. Sorunun nerede olduğunu ben bulamadım o yüzden gönderdim onlar bulur artık.

Evet her iki yolla da denedim. Hem çıkarıp kurdum hem çıkarmadan. Asla açılmadı hep bios ekranına attı.
dostum geri dönüş alabildinmi

nadiucar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Hayir beklemedeyim senin pc geldi mi
Yok hocam cuma sipraiş geçtim ben yani aslında perşembeyi cumaya bağlayan gece 1 de yarın gelir diye düşünüyorum eğer bir sorunla karşılaşırsam yazarım burayada ama umarım yaşamam

Hayir beklemedeyim senin pc geldi mi
Aslında avrupa yakasında oturmasam şahsi arabam olsa mağazadan direk almak isterdim ama maalesef yok kargoyafa çok güvenemiyorum açıkçası

KS

bilgisayar_bilmeyen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Yok hocam cuma sipraiş geçtim ben yani aslında perşembeyi cumaya bağlayan gece 1 de yarın gelir diye düşünüyorum eğer bir sorunla karşılaşırsam yazarım burayada ama umarım yaşamam

Aslında avrupa yakasında oturmasam şahsi arabam olsa mağazadan direk almak isterdim ama maalesef yok kargoyafa çok güvenemiyorum açıkçası
Kargo kutusunu gelince her yerini inceleyip al ezilme yirtilma delinme varsa almayip tutanak tutturursun o zaman sorun olmaz. Bakmadan alma kral

KS

bilgisayar_bilmeyen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Hocam benim dün sabah geldi kontrol ettim bir sıkıntı yoktu bugun montajını bir arkadaşımla yapacağız seni ilerleyen saatlerde bilgilendiririm. Hayırlı olsun bu arada problem neymiş peki
Teknik servisten aradıklar bilgisayar çalışıyor bizi windows ekranı karşıladı dediler. Ben de şaşırdım acaba ben mi yanlış kurdum dedim. Muhtemelen kurulumda bir hata yaptınız dedi. Meğerse sorun yokmuş. Belki söktükten sonra takıp açsam açılacaktı windows. Neyse sağlık olsun..

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri