Asus 4070 Pro Art Isınması Servisten Sonra.

ThePatrio

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Asus 4070 Pro art OC ekran kartım var. PC bi anda mavi ekran verip RGB leri yanmıyordu 1 2 oyunda drop alıyordum Ses kartını geç algılıyordu vs Garantiye gönderdim.Ekran kartı 61 dereceyi geçmiyordu. Servise gidip geldi ve 75 derecelerdeydi 2. ye geri gönderdim. şuaa 70 derecelerde Fan hızı %33 te kalıyor Sanırsam Fan devri ile alakalı bi durum var gibi duruyor tam emin değilim ama %40 %45 lere çıkması gerekiyor diye tahmin ediyorum 61 derece olan ekran kartı sırf 3 fanlı böle ıısınmıyor diye aldım 70 derecelerde furmarkta oyunlarda 63 derecelerde ilk geldiginde oyunlarda 55 dereceyi geçmiyordu furmarkta 61 dereceyi geçmiyordu servisten sonra böle oldu ve bi sıkıntı yok deyip geri gönderiyolar. bide termal macunlarını yenilemişler.

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
548
fan devri önceden daha yüksek çalışıyor olabilir. Eskiden msi afterburner açıkken aldıgınız bir ss vs.. varmıydı hiç belki şuan aynı oyunda kıyaslayabiliriz.

KS

ThePatrio

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
fan devri önceden daha yüksek çalışıyor olabilir. Eskiden msi afterburner açıkken aldıgınız bir ss vs.. varmıydı hiç belki şuan aynı oyunda kıyaslayabiliriz.
işte fan devri ile aldıgım bi ss görüntüsü yok ama bu var başıma böle bişiyin gelceğimi bilsem zaten alırdım bi görüntü. burda power testinde 61 derece ve hep böle bu derecede kalıyordu.

Ekli dosyalar

• değerler.png
    değerler.png
    255.2 KB · Görüntüleme: 7

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
548
biostan fan ayarlarını youtubede bilindik bi kanalın önerisine göre düzenleyebilirsiniz. Pc hocasının videosu varsa özellikle. %33 te kalıyosa testte büyük ihtimal ondan dolayıdır. Kartlarda silence mod açık kalabiliyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri