Asus B660M K-D4 Prime Anakarta Rgb Egzoz Fan Takılır Mı Ve Adreslenebilir Mi?

baran35

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Selamlar iyi pazarlar Asus gt301 kasam ve b660m k-d4 prime anakartım var.Kasanın önündeki üç fan kasadan kontrol ediliyor,egzoz fanını değiştirmek istiyorum rgb led fan alıcam sabit RGB renkleri ayarlanırmı?
Eski Asus egzoz fanınıda de islemci soğutucusu se214xt'ye ikinci fan olarak takıcam sorun yaşarmıyım fazla anlamıyorum bilgili kişilerden yardım bekliyorum teşekkürler.

seyfullah aktaş

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
29
KASA ARGB DESTEKLEDİĞİ İÇİN AYARLANIR

O KASA İÇİN FAN ÖNERİSİ

se214xt İŞLEMCİ SOĞUTUCUSUNA 120 MM HER TÜRLÜ FAN TAKABİLİRSİN YANİ SENİNKİ OLUR

KS

baran35

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
KASA ARGB DESTEKLEDİĞİ İÇİN AYARLANIR

O KASA İÇİN FAN ÖNERİSİ

se214xt İŞLEMCİ SOĞUTUCUSUNA 120 MM HER TÜRLÜ FAN TAKABİLİRSİN YANİ SENİNKİ OLUR
Teşekkürler Anakartta argb desteklemiyor.Sadece RGB diye biliyorum netten bakmıştım.

seyfullah aktaş

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
29
PARDON ES GEÇMİŞİM ONU ARGB DESTEĞİ YOKMUŞ BAKTIM.
BU YÜZDEN DOLAYIDA KASANIN RGB KONTROLCÜSÜNE KABLOSU UZANIRSA EN AZINDAN ORDAN KONTROL EDEBİLİRSİN

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Kontrolcüde boşta giriş var diye gördüm. Eğer öyleyse ARGB fanı oraya takıp kontrol edebilirsiniz. RGB Fan sabit şekilde döner , bir animasyon ayarlayamazsınız.

KS

baran35

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
PARDON ES GEÇMİŞİM ONU ARGB DESTEĞİ YOKMUŞ BAKTIM.
BU YÜZDEN DOLAYIDA KASANIN RGB KONTROLCÜSÜNE KABLOSU UZANIRSA EN AZINDAN ORDAN KONTROL EDEBİLİRSİN
Rgb sabit yanarmı yada ışığı kapatma gibi özellikleri varmı peki ?

Kontrolcüde boşta giriş var diye gördüm. Eğer öyleyse ARGB fanı oraya takıp kontrol edebilirsiniz. RGB Fan sabit şekilde döner , bir animasyon ayarlayamazsınız.
Hocam teşekkür ederim RGB fan renkleri kontrol edilir mi?

seyfullah aktaş

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
29
KASADA RGB KONTROLCÜYE TAKTIKTAN SONRA KASA RGB LERİ NASIL YANARSA ODA ÖYLE YANAR. GT301 İN KONTROLCÜ DÜĞMESİ BİLDİĞİM KADARIYLA GÜÇ DÜĞMESİ İZASINDA

SADECE KASANIN DESTEKLEDİĞİ RENK ARALIĞINDA SABİT OLUR KENDİN RENK BELİRLEYEMEZSİN

KS

baran35

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
KASADA RGB KONTROLCÜYE TAKTIKTAN SONRA KASA RGB LERİ NASIL YANARSA ODA ÖYLE YANAR. GT301 İN KONTROLCÜ DÜĞMESİ BİLDİĞİM KADARIYLA GÜÇ DÜĞMESİ İZASINDA

SADECE KASANIN DESTEKLEDİĞİ RENK ARALIĞINDA SABİT OLUR KENDİN RENK BELİRLEYEMEZSİN
Evet saol knk kontrolcüye yetişirmi orasıda var denicem artık

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri