Asus Cerberus Mu James Donkey 712 Mi

Furkan Şahin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Asus Cerberus Mu James Donkey 712 Mi

Herkes ayrı birşey diyor kulaklık almak çelişki oldu kendimce eleye eleye beğendiğim kulaklıklarda son bu ikisi kaldı ve hangisini alacağım bilemiyorum yardımcı olur musunuz ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
James Donkey 712 hem ses hem mikrofon kalitesi olarak ASUS Cerberus V2 kulaklığından daha iyi ve fiyatıda daha uygun. Artı olarak kullanırsınız kullanmazsınız ama 7.1 desteği var. Bir tercih sebebiniz var sadece eğer anakartınızda çok kaliteli bir ses çipi varsa James Donkey 712 kulaklığı USB ile bağlanıyor ve kendi ses kartını kullanıyor bu yüzden anakartınızın ses özelliklerini kullanamıyorsunuz bu tercih sebebi olabilir sizin için.

Ayrıca alternatif isterseniz aşağıdakilere bakabilirsiniz.
Gamepower Warlord 7.1 Surround RGB - 272,58 TL - James Donkey 712 ile %90 aynı sayılırlar malzeme yapıları vs. farklı sadece.

Çok daha iyi bir kulaklık isterseniz 300 TL giriş seviyesinden aşağıdaki ürün hem oyun hem film/müzik gibi işlerde çok daha başarılı bir ürün. Ben olsam aşağıdaki ürünü alırdım.
HP 1KF76AA OMEN by HP 800 - 334,39 TL - Gittigidiyor.com üzerinde başarılı bir satıcıda HP 1KF76AA OMEN by HP 800 - 319,00 TL hangisinden tercih ederseniz artık.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri