Soru Asus Harpe Aim Mi Deathadder V3 Pro Mu ?

AtakanBayat

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Hocam asus ve razer daha dayanıklı malzeme kullanıyor gibi bir yargı yanlış çünkü böyle değil. Ben burada darmoshark m3 önermiyorum mi malzeme kalitesi razerdan kötü olsun, kalıcı fanboyluklar da en az düzgün sunulmayan bilgi kadar kötüdür çünkü piyasa bir sürü parasını hak etmeyen razer asus steelseries gibi markalara ait ürünler var
Tabii ki öyle güzel arkadaşım orası ayrı burası ayrı ben sadece bir yanlışım varsa "ok" diyeceğine hem beni düzelt hemde doğrusunu göster herkes aydınlansın burada kötü bir tavrım olmadığı çok açık belli, insanların sinirlerine dokunmaya çok gerek yok.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,958
Tabii ki öyle güzel arkadaşım orası ayrı burası ayrı ben sadece bir yanlışım varsa "ok" diyeceğine hem beni düzelt hemde doğrusunu göster herkes aydınlansın burada kötü bir tavrım olmadığı çok açık belli, insanların sinirlerine dokunmaya çok gerek yok.
Berking sevdiğim bir insandır, ikimizinde bazı bilgilere ve yanlış yönlendirilmelere tahammülü kalmadı. Onun adına ben özür dilerim.

AtakanBayat

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Grip olmuyor derken? Yanlış ürüne mi aldınız?

Lamzu sürecini açar mısınız?
Lamzu mouse almıştık ardından işte mouse hani gıcır gıcır içinden ses geliyor böyle rahatsız edici bir sıkıntısı vardı. Sonra iade edeceğiz falan derken süreci çok uzattılar, bir süre geçtikten sonra da Ninjutso istedik biz şimdilik Ninjutso'dan memnun arkadaşım. Grip sıkıntılıydı yani tam oturmuyordu yanlış bir gripde göndermiş olabilirlerdi doğru marka için istemiştim. Sadece sıkıntılar yaşadım ve bu yüzden ön yargılıyım

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,958
Lamzu mouse almıştık ardından işte mouse hani gıcır gıcır içinden ses geliyor böyle rahatsız edici bir sıkıntısı vardı. Sonra iade edeceğiz falan derken süreci çok uzattılar, bir süre geçtikten sonra da Ninjutso istedik biz şimdilik Ninjutso'dan memnun arkadaşım. Grip sıkıntılıydı yani tam oturmuyordu yanlış bir gripde göndermiş olabilirlerdi doğru marka için istemiştim. Sadece sıkıntılar yaşadım ve bu yüzden ön yargılıyım
Süreç ne kadar uzadı? Ne kadar beklediniz?
Gripde ne gibi sorunlar yaşadınız süreçte

AtakanBayat

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Süreç ne kadar uzadı? Ne kadar beklediniz?
Gripde ne gibi sorunlar yaşadınız süreçte
Grip'in başlı başına hatalı gelmesi 1 hafta fazladan beklemek zorunda kalmam ama sonuç olarak değiştirmişlerdi doğrusuyla. Mouse süreci 2 haftadan aşağı sürmedi, mouse gönderdik ne bir geri dönüş alabildik ne başka bir şey sürekli aynı cevaplar işte ilgileniyorlar vb 2 hafta sonunda Ninjutso rica ettik sorunu üründe tespit edip Ninjutso gönderdiler

Berking

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
312
Berking sevdiğim bir insandır, ikimizinde bazı bilgilere ve yanlış yönlendirilmelere tahammülü kalmadı. Onun adına ben özür dilerim.
Siz kendinizi gayet iyi açıklıyorsunuz başımın üstünde yeriniz var. Fakat karekterime hakaret etmeniz hoş olmadı. Bu forumda insanları çok yanlış yönlendirenleri görmekten sıkıldım. Bendeki bir tık önyargıydı.

AtakanBayat

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Siz kendinizi gayet iyi açıklıyorsunuz başımın üstünde yeriniz var. Fakat karekterime hakaret etmeniz hoş olmadı. Bu forumda insanları çok yanlış yönlendirenleri görmekten sıkıldım. Bendeki bir tık önyargıydı.
Özür dilerim güzel arkadaşım, sadece amacım yanlış yönlendirme vb değildi öyle anlaşıldıysa kusura bakmasın kimse. Zaten kötü niyetlede başlamamıştım konuşmaya hepimiz gergin oluyoruz kusura bakmayın tekrar.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,958
Özür dilerim güzel arkadaşım, sadece amacım yanlış yönlendirme vb değildi öyle anlaşıldıysa kusura bakmasın kimse. Zaten kötü niyetlede başlamamıştım konuşmaya hepimiz gergin oluyoruz kusura bakmayın tekrar.
Neyse ufak bi tartışma çıktı ve çözdük.

Ama hala şu harpe en iyisi diyen arkadaşı anlayamadım nasıl ulaştı bu seviyelere merak seviyesi nasıl bir fanboyluk derecesi

KS

Firat007

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Arkadaşlar bilgiler için teşekkür ederim bugün mediamarka gittim ve elime göre deneme yaptım v3 pro iyi oturdu gpx de güzel duruyor ama v3 pro daha f/p ürün sanırım. Harpe aim yoktu onu deneyemedim teknosada 500 tl indirim kuponu var akbanka özel onu kullanıp alacağım bugün. Elimde viper v2 proyuda 2. el satarım artık o kadar taşıma kabı ve skatezde almıştım boşa gitti :(

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,958
Arkadaşlar bilgiler için teşekkür ederim bugün mediamarka gittim ve elime göre deneme yaptım v3 pro iyi oturdu gpx de güzel duruyor ama v3 pro daha f/p ürün sanırım. Harpe aim yoktu onu deneyemedim teknosada 500 tl indirim kuponu var akbanka özel onu kullanıp alacağım bugün. Elimde viper v2 proyuda 2. el satarım artık o kadar taşıma kabı ve skatezde almıştım boşa gitti :(
Hayırlı olsun hocam şimdiden

Lover4Life

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
İşte tam olarak bundan bahsediyordum elinize oturduysa o iş tamamdır hayırlı olsun
Hiç canınızı sıkmayın ben bu şekilde 19 mouse denedim siz üzülürseniz benim gibilerin bayılması lazım

KS

Firat007

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri