ASUS R7 240 FPS SORUNU

Onur Efe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
asus 2gb R7 240 aldım işlemcim intel r core 2 duo cpu e4600 2.40ghz 2 ve 1 gb olarak ddr2 ramlar asus p5kpl-am anakartım var bu sistemde ekran kartım max 60 fps 20 fpslere kadar dusuyor nelerı degıstırırsem fps artısı alabılır ve bogumlama yaşamam yardımcı olabilirmisiniz yazılımsal bi hatadamı olabilir

KS

Onur Efe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
peki sorun nedir bilgisayarımda eski bi ekran kartı vardı bunu yeni aldım direk taktım anakart uyumlu fakat ramlar ddr2 csgo ve lol gibi oyunlarda fps yuksek verıor fakat bazen kapanıp droplar yaşıyor mesela low ayarlarda cs 200 alırken birden 50 40 a düşüyor çözümü varmıdır

KS

Onur Efe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
sıcaklık değerleri normal sisteme ekran kartını taktıgımdan beri sadece oyunlarda degil yenile yaparken bile sistemde bi kasma var tam çözüm lazım bana ekran kartındamı sorun var yoksa yazılımsal bi hatamı yada işlemciyimi yükseltmem gerekiyor

PCMaster' Alıntı:
sıcaklık degerlerı sorun yasatıyor olabılır bununla beraber, darboğaz yaşaman muhtamel.

sıcaklık değerleri normal sisteme ekran kartını taktıgımdan beri sadece oyunlarda degil yenile yaparken bile sistemde bi kasma var tam çözüm lazım bana ekran kartındamı sorun var yoksa yazılımsal bi hatamı yada işlemciyimi yükseltmem gerekiyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri