ASUS ROG Zephyrus Duo ve 5980HX Mobil İşlemcisi iyi midir ?

PoizDev!

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
Selamlar!

Hâlâ kendime iş ve oyun için laptop bakmaya devam ediyorum maalesef dolar kurumuz sabit olmadığı için bütçeme uygun bir şey bulduğum saniye zamlanıyor.

Neyse, konuya geri dönersek. Asus Rog Duo 3070'li bir modele denk geldim. 5980hx işlemcisi olduğunu gördüm. İşlemci hakkında çok bir bilgim olmadığı için bilgi almak istiyorum.

Aynı zamanda Asus Rog Duo hakkında da bir bilgi alırsam hoş olur. Şimdiden teşekkürler dostlar, aşağıya bekliyorum <3

Moderatörün son düzenlenenleri:

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Selamlar! Hâlâ kendime iş ve oyun için laptop bakmaya devam ediyorum maalesef dolar kurumuz sabit olmadığı için bütçeme uygun bir şey bulduğum saniye zamlanıyor. Neyse, konuya geri dönersek. Asus Rog Duo 3070'li bir modele denk geldim. 5980hx işlemcisi olduğunu gördüm. İşlemci hakkında çok bir bilgim olmadığı için bilgi almak istiyorum. Aynı zamanda Asus Rog Duo hakkında da bir bilgi alırsam hoş olur. Şimdiden teşekkürler dostlar, aşağıya bekliyorum <3
Hocam amiral gemisi olarak adlandırılan işlemci.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Cinebench R23 (Single-Core) Testi
Screenshot_12.png

Cinebench R23 (Multi-Core) Testi
Screenshot_13.png

Cinebench R20 (Single-Core) Testi
Screenshot_14.png

Cinebench R20 (Multi-Core) Testi
Screenshot_15.png

Geekbench 5, 64bit (Single-Core) Testi

Screenshot_17.png

Geekbench 5, 64bit (Multi-Core) Testi
Screenshot_16.png

iGPU - FP32 Performansı (Tek hassasiyetli GFLOPS) Testi
Screenshot_18.png

KS

PoizDev!

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
Cinebench R23 (Single-Core) Testi
Ekli dosyayı görüntüle 3688
Cinebench R23 (Multi-Core) Testi
Ekli dosyayı görüntüle 3689
Cinebench R20 (Single-Core) Testi
Ekli dosyayı görüntüle 3690
Cinebench R20 (Multi-Core) Testi
Ekli dosyayı görüntüle 3691
Geekbench 5, 64bit (Single-Core) Testi

Ekli dosyayı görüntüle 3692
Geekbench 5, 64bit (Multi-Core) Testi
Ekli dosyayı görüntüle 3693
iGPU - FP32 Performansı (Tek hassasiyetli GFLOPS) TestiEkli dosyayı görüntüle 3694
Teşekkürler hocam güzel bir işlemciymiş bilgiler için teşekkür ederim. Rica etsem konuyu açık bırakır mısınız? Asus ROG Zephyrus Duo hakkında da bilgi almak istiyorum.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Teşekkürler hocam güzel bir işlemciymiş bilgiler için teşekkür ederim. Rica etsem konuyu açık bırakır mısınız? Asus ROG Zephyrus Duo hakkında da bilgi almak istiyorum.
Tabikide Asus ROG Zephyrus Duo çift ekranlı bir dizüstü bilgisayar her hangi bir şekilde kablo takmadan kullanılabiliyor.

KS

PoizDev!

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
Tabikide Asus ROG Zephyrus Duo çift ekranlı bir dizüstü bilgisayar her hangi bir şekilde kablo takmadan kullanılabiliyor.
Hocam onu biliyorum :D deneyimi olan kullanan birisi varsa deneyimlerini yazması için, veya sıkıntısı olan bir şeyler var mı onları öğrenmek için. Mesela laptoplarda ikinci ekran benim gördüğüm yalnızca bu modelde var, çeşitli sorunlara yol açıyor mu? O manada, yine de teşekkürler hocam <3

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Bir de ASUS ROG Zephyrus Duo nun hangi modeline baktığınızı söylerseniz daha fazla bilgi verebilirim link olarak da olur.

KS

PoizDev!

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
Hocam yurtdışından bir kişi vasıtasıyla getirteceğim için maalesef model numarasını paylaşmamış. En yakın zamanda iletişime geçip ulaşıp soracağım. Malum gecenin üçü olduğu için bu saatte sorarsam küfür yerim alma olasılığım kalmaz :)
Bir de ASUS ROG Zephyrus Duo nun hangi modeline baktığınızı söylerseniz daha fazla bilgi verebilirim link olarak da olur.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Hocam yurtdışından bir kişi vasıtasıyla getirteceğim için maalesef model numarasını paylaşmamış. En yakın zamanda iletişime geçip ulaşıp soracağım. Malum gecenin üçü olduğu için bu saatte sorarsam küfür yerim alma olasılığım kalmaz :)
Hocam benimde yarın iş var öğrendiğiniz zaman konuya yazarsanız hemen ilgilenirim. İyi akşamlar İyi geceler.

KS

PoizDev!

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
ROG Zephyrus Duo 15 SE GX551

GX551Q-RHF112T Modeli hocam tam model adını verince. Bu arada isterseniz başlığı düzenleyin çünkü 5980hx'le çok bir alakası kalmadı konunun.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri