Asus Rogstrix gtx1660ti için monitör

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'Osman' Karakaya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Asus Rogstrix gtx1660ti için monitör almayı düşünüyorum uzun yıllar kullanabileceğim sadece oyun için bütçe maksimum 1500-2000 tl arasında. Curved mi düz mü oyun için hangisi daha iyidir?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
[quote="']
Asus Rogstrix gtx1660ti için monitör almayı düşünüyorum uzun yıllar kullanabileceğim sadece oyun için bütçe maksimum 1500-2000 tl arasında. Curved mi düz mü oyun için hangisi daha iyidir?
[/quote]

Samsung 24" LC24FG73 Kavisli Quantum Dot 1ms Freesync 144Hz Gaming Monitör - Şuan indirimde bu ürünü tek geçerim. 2000 TL civarı fiyatı var normalde. SVA panel geniş Renk Gamutu gerçek 8 Bit panel. 1ms panel süresi 4ms Input Lag ki bu Input Lag değeri çoğu TN panelden düşük Curved ve FreeSync+G-Sync destekli. Kaçmaz bu fiyata kesinlikle kaçırmayın. Pek monitörden daha başarılıdır piyasadaki çoğu modeli ezbere özellikleriyle biliyorum zaten. Boşa öneri yapmam.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Büyük bir yanlıştan kurtulun lütfen. GameBooster gibi çin malı bir firmayı üstelik daha pahallıya Samsung gibi bir deve mi tercihe edeceksiniz? Sakın yanlış bir karar vermeyin. Ne ürün olarak ne özellik olarak ne ömür nede kalite olarak büyük bir yanlışa düşersiniz.

KS

'Osman' Karakaya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Almayı düşünmedim forum siteleri övmüş o yüzden merak ettim :) İnşallah ölü piksel ile karşılaşmam pek şansım yok teknolojide.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Her monitörde bu risk var. Riskin olmaması için firmanın her monitörü teker teker inceleyip öyle kutulaması gerek ki buda Samsung gibi bir devin ve diğer büyük dev firmaların fabrika hızını yavaşlatır. Sorun olmaz büyük ihtimalle size direkt Samsung mağazası linki attım sorun olursa hızlı çözülür diye düşünüyorum.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Monitörü daha önce bir akrabama önerdim ve gidip görme şansım oldu gerçekten çok iyi ürün hayırlı olsun şimdiden. Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri