Asus teknik servisi

TakkeliTurist

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Ekran kartımı cw den dolayı servise göndermiştim başta iade ediliyor diyip birden onarıldı diye değişti durum attıkları fake e bak
Screenshot_20221206-151019_Samsung Internet.jpg
Screenshot_20221207-120844_Samsung Internet.jpg

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
tamam onarılması lazım zaten sorun onarılmazsa sana 0 ekran kartı veriliyor

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Hayır şeye şaşırmış bence iade süreci başlamış ya sonra niye birden tamir edildi diyor yani ne olduda o arada
Muhtemelen onarım maliyeti düşük olur diye değişmiştir. Cw sorununa yol açan parça değişirse düzeldiğime dair videolar gördüm. Siz yapılan işlem ayrıntısı yazmazsa, talep edin.

KS

TakkeliTurist

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Muhtemelen onarım maliyeti düşük olur diye değişmiştir. Cw sorununa yol açan parça değişirse düzeldiğime dair videolar gördüm. Siz yapılan işlem ayrıntısı yazmazsa, talep edin.
Aradım asusu deģişim ve iade hakkı verilmiş şaşırdım gerçekten herkes asus cw yi sorun olarak görmüyor diyordu

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Aradım asusu deģişim ve iade hakkı verilmiş şaşırdım gerçekten herkes asus cw yi sorun olarak görmüyor diyordu
Geçmiş olsun. Başka markalarda şahsen gördüm ve internette servislere sitem eden çok fazla insan var. Asus'un böyle davranması artık seçim için etki eden bir sebep olacak. Sizin adınıza da sevindim.

KS

TakkeliTurist

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Screenshot_20221208-170838_Samsung Internet.jpg

Servis sadece değişim için mi rapor vermiş böyle birşey mümkün mü yoksa incehesap beni mi yiyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri