Asus Tuf Fx I712700H Rtx4050 Win11 Alınır Mı?

dedekorkut

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Dostlar merhaba, Laptop almayı istiyorum ancak ekonomik olarak iyi araştırmak düşünmek gerekiyor. Genel olarak oyun ve iş için abartıya kaçmadan iyi bir bilgisayar almak istiyorum. İntel işlemci ve Nvidia ekran kartı olmasını istiyorum. Aşağıdaki model sizce nasıl? (Not: Siz söylemeden ben söyleyeyim, evet ram çok düşük ve arttırılması gerek. 16 gb veya 32 gb ram olarak şekilde ekleme yapılmalı, en azından ben alabilirsem bunu yapmaya çalışacağım.)

Media Markt'ın sitesinde az önce gördüm ilk defa bu modeli. Daha önce Amd işlemcili modelinin olduğunu görmüştüm. Fiyatı 30 bin tl ve bazı kartlara vade farksız 12 ay taksit imkanı varmış. Çeşitli sitelerdeki yorumlardan gördüğüm kadarıyla ekran kartı 115 + 25 şeklinde 140w imiş. Win11, mux switch olması bir avantaj. Bu laptop ile ilgili görüşlerinizi ve önerilerinizi öğrenebilir miyim?

ardateo

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
857
Hocam max bütçe nedir bide amd işlemci neden isteyorsunuz

KS

dedekorkut

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Bütçe 30 bin tl.

İşlemci olarak İntel olmasını istiyorum. Ancak ekran kartının durumuna göre Amd'de de olabilir. Bugün itibariyle çeşitli sitelerde Amd işlemcili 4060 ekran kartlı modellerin yaklaşık 35 bin tl'den satıldığını gördüm.

KS

dedekorkut

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
32gb ram 1tb ssd var 31k ya i7 16ram 500ssd li modelide var isterseniz
Fiyat performans olarak harika görünüyor. Bunu değerlendireceğim.

Casper konusunda genellikle insanların yorumları çekimser. Yani malzeme kalitesi vs üzerine olumsuz eleştiriler var. Örneğin Asus ve Casper arasında kalınca genelde marka, kalite vs gibi durumlarda Asus'un tercih edildiğini gördüm. Sizin Casper konusunda düşünceniz nedir?

ardateo

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
857
Fiyat performans olarak harika görünüyor. Bunu değerlendireceğim.

Casper konusunda genellikle insanların yorumları çekimser. Yani malzeme kalitesi vs üzerine olumsuz eleştiriler var. Örneğin Asus ve Casper arasında kalınca genelde marka, kalite vs gibi durumlarda Asus'un tercih edildiğini gördüm. Sizin Casper konusunda düşünceniz nedir?
Önceki nesilde pek iyi değilerdi ama alınmazda değillerdi şimdi daha da iyileştirildiğini duydum benim düşüncem alınır

Bide yanına soğutucuda alıcaksanız onuda önerebilirim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri