ASUS TUF Gaming B550 PLUS Wi-Fi mikrofon çalışmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emirhan-ozer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Herkese merhaba. Yeni sistem topladım, kasada tek giriş var kulaklık için. Bende de telefon kulaklığı var Xiaomi'nin. Takıyorum ses alabiliyorum ama mikrofonum çalışmıyor. Bilen biri yardımcı olabilir mi yazarak veya discord'tan bağlanarak?

Anakart: ASUS Tuf Gaming B550 Plus Wifi

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Evet bunun gibi bir ürün ile çift JAK girişine sahip ürünleri yada mikrofon + kulaklık beraberi ürünleri kullanabilirsiniz.

NOT : Telefon kulaklıkları bu kablo olmaz. Telefon kulaklığınızda kaç boğum JAK girişi var bilmiyorum ki genelde 3 olur ama bu kasa önündeki port 2 boğumdur ya kulaklık yada mikrofon takılabilir.

KS

emirhan-ozer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
ugur.gozaydin' Alıntı:
Evet bunun gibi bir ürün ile çift JAK girişine sahip ürünleri yada mikrofon + kulaklık beraberi ürünleri kullanabilirsiniz.

NOT : Telefon kulaklıkları bu kablo olmaz. Telefon kulaklığınızda kaç boğum JAK girişi var bilmiyorum ki genelde 3 olur ama bu kasa önündeki port 2 boğumdur ya kulaklık yada mikrofon takılabilir.

Tamamdır teşekkürler.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Bu arada bulduğunuz ürünü 1 dişi 2 erkek uçtan oluşuyor bu şu işe yarar tek JAK girişine sahip hem kulaklık hem mikrofonu olan kulaklıklar içindir. Birde kulaklık ve mikrofonu ayrı ayrı JAK girişlerine sahip ürünler var bu tarz ürünleri bu kasaya bağlamak için   bu kabloyu almanız gerekir. 2 dişi 1 erkek uç.

Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri