Asus Tuf Gaming Gt301 Sıvı Sogutucu Uyumu

independent

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
iyi günler arkadaslar gt301 kasasını almayı düsünüyorum asus ekosistemi yapıcam bütün parcalar asus seklinde ama bu kasanın kendi sitesinde radyator destegine baktıgım zaman ust kısma radyator destegi olmadıgı gozukuyo youtubedeki videolara baktıgım zaman 240mm takıldıgını goruyorum ama 240mm sıvı sogutucu takan bazı insanlarında ram cakısması yarattıgını soyluyo bu kasayı aktif olarak kullanan veya kullanmıs olan varmı 240mm sıvı sogutucu ile deneyimlerini anlatabilirmi 240mm sıvı sogutucu takılırmı denildigi gibi ram cakısması yaratıyomu.

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
kasanın üstüne hiç radyatör uyumluluğu yazmıyor. arkaya 120 öne 120-360 arası. ramlere gelme ihtimali yüksek.

EGOKING

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
öne tak işte hocam

ama bence gereksiz bir kasa ben 2 gün önce 2500 e h5 elite aldım çok güzel adı gibi elit bi kasa

h5 te üste 240 öne 280 radyatör deteği var

omerlutfiulker

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
375
o kasa kadar gereksız ve para israfı kasa yok alırken dev gıbı gorunuyor dıye alıyor herkes seklıne bakarak ama kasa kucuk ve neredeyse hiç kullanıslı degıl.

omerlutfiulker

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
375

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
güzel görüksün derseniz bu kasya bakabilirsiniz

yada bu kasaya bakabılırsınız

hocam kullanmak sorun degıl tek sorun fıyatına göre verdikleri
valla hocam ne yalan söyleyelim fiyatına hiç bakmadım direk işaretledim tabi ki daha güzel kasalar daha ucuza vardır. Ama sizin de dediğiniz gibi yüksek segmentler için uygun değil

omerlutfiulker

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
375
valla hocam ne yalan söyleyelim fiyatına hiç bakmadım direk işaretledim tabi ki daha güzel kasalar daha ucuza vardır. Ama sizin de dediğiniz gibi yüksek segmentler için uygun değil
örnek olarak Mag Forge 110r kullanıyorum kenıdm kasayı alma sebebım mesh olması ve iç hacmini gercekten kullanıslı olmasıydı fiyatı da 999TL idi alırken o zamanlar gt301 2500 falandı . benım kasada öne 360 uste 240 lık radyator cok rahat oluyor ve anakareta temas da etmıyor . çümkü anakart yuvaları gt301 den neredeyse 3 cm daha aşşağıda yapılmıs bub sayede radyator ve fanlar anakarta yaklasmıyor . Parasının kasası değil deme sebebım oydu yani.

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
Evet o konuda haklısınız. Kasanın görüşünü hoşuma gitti ve bana da yeterli olduğu için 2 bilgisayarımda da kullandım. İleride de herhangi bir upgrade düşünmediğim için şuanlık yeterli oluyor ama ileride upgrade de kasa değiştirmek zorunda kalabilirim tabi ki

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri