Asus Tuf Gaming Gt502

independent

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Sa iyi günler arkadaslar merak ettigim konu GT502 kasasına arka egzoz bolumune 140mm fan takılıyomu youtubede inceleme videosunu bulamadım kasanın takılır diye düsünüyorum ama emin olmak istedim

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Kendi sitesinde 120mm fan takıldığı belirtilmiş.

1680881876759.png

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Ya sabıııır, önce okuduğunuzu anlayın sonra cevap yazın lütfen...
Zor sığıyor tabiri bile yanlış oluyor. Destek neyse o verilir , ben "120mm takamazsınız" dediniz falan yazmadım ama 120mm desteğine bile "zor sığıyor" demek kaynak ister.

Tefnut

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
217
Zor sığıyor tabiri bile yanlış oluyor. Destek neyse o verilir , ben "120mm takamazsınız" dediniz falan yazmadım ama 120mm desteğine bile "zor sığıyor" demek kaynak ister.
Kaynak birebir benim. Evet zor sığıyor! GT502 ye Lian Li Uni Fan SL-INF tipinde fanlardan takmayı deneyin ne demek istediğimi anlarsınız. Çoğu kullanıcı o yüzden o kısmı boş bırakır. Hem anakartın varsa ledlerini ve soğutmasını kapatıyor hem de kasnatıyor. Tasarımda sıkıntı var. Tecrübe etmediğim veya kesin emin olmadığım bir bilgiyi paylaşmam. Böyle yalan söylemişiz gibi gereksiz çıkışlar hoş olmuyor!

IMG_2167.JPG

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Kaynak birebir benim. Evet zor sığıyor! GT502 ye Lian Li Uni Fan SL-INF tipinde fanlardan takmayı deneyin ne demek istediğimi anlarsınız. Çoğu kullanıcı o yüzden o kısmı boş bırakır. Hem anakartın varsa ledlerini ve soğutmasını kapatıyor hem de kasnatıyor. Tasarımda sıkıntı var. Tecrübe etmediğim veya kesin emin olmadığım bir bilgiyi paylaşmam. Böyle yalan söylemişiz gibi gereksiz çıkışlar hoş olmuyor!

Ekli dosyayı görüntüle 19022
Ben tecrübe etmedim ama kasayı yapan insanlar bir çok test sürecinden geçiriyor her şeyi ona göre yazıyor biçiyor. PC Hocası son videosunda öyle bir şeyden bahsettiğini duymadım. Benimde kaynağım sağlam.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri