ASUS TUF GAMING VG247Q1A Ölü Piksel Sorunu!

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
hocam müşteri temsilcisi bana o zamanki duruma göre seçenek sunulduğunu veya talep edebileceğimi söyledi. Değişim isterim yüksek ihtimalle. Zaten bu fiyatlara bu monitörleri alıyorsun başka da alamıyorsun yine aynı şey. Şansa bazen bir üst model gönderen servis bile oluyormuş. Bir bakarız 27" olanı gelir :D
Ellerinde yoksa aynı ürün ve iade/değişim onayı çıktı ise üst ürün göndermeleri gerekiyor yasal olarak. Bizim arkadaşın süreç 6. Aya yaklaşıyor itopya sağolsun hala sessiz kalıyor eski fiyatı verelim diye :)

KS

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
165
Ellerinde yoksa aynı ürün ve iade/değişim onayı çıktı ise üst ürün göndermeleri gerekiyor yasal olarak. Bizim arkadaşın süreç 6. Aya yaklaşıyor itopya sağolsun hala sessiz kalıyor eski fiyatı verelim diye :)
hocam asus bakımından böyle sorunlar olmayacağından emin gibiyim ondan rahat içim aslında. iyi bir firma ve iyi bir teknik servisi var okuduğuma göre. arkadaşınıza geçmiş olsun, bu tarz sitelerin hepsi böyle.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
hocam asus bakımından böyle sorunlar olmayacağından emin gibiyim ondan rahat içim aslında. iyi bir firma ve iyi bir teknik servisi var okuduğuma göre. arkadaşınıza geçmiş olsun, bu tarz sitelerin hepsi böyle.
Sağolun hocam, bekliyoruz bakalım. Asus sorun çıkaracağını bende düşünmüyorum garanti olduğu sürece krallar ama garanti olmazsa kallavi bir fatura çıkabiliyor:D

KS

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
165
Sağolun hocam, bekliyoruz bakalım. Asus sorun çıkaracağını bende düşünmüyorum garanti olduğu sürece krallar ama garanti olmazsa kallavi bir fatura çıkabiliyor:D
kesinlikle hocam. eğer unutmazsam süreci buraya haber edeceğim. şuan gönderecek cesareti toplayamadım :D biraz dursun bu hafta sistem de gelsin hem.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri