Asus Tuf Gaming Vg249Q3A Vs Msi G2412F E2

MMId

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Yukarıdaki tuf olanını 5 bin tl ye buldum ama msi olanını 4.2 bin tl ye buldum adamlar msi da tuf a göre daha fazla gölgelenme olduğunu söylediler hangisini öneririrsiniz? İkisinden birine alacağım.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,494
Yukarıdaki tuf olanını 5 bin tl ye buldum ama msi olanını 4.2 bin tl ye buldum adamlar msi da tuf a göre daha fazla gölgelenme olduğunu söylediler hangisini öneririrsiniz? İkisinden birine alacağım.
Link birakirmisin?

Dawk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
hocam asusun
vatana daha ucuz, ve bende 24" modeli var gecen hafta aldım vatandan. Aldığım gibi açtım içinden dp ve power çıkıyor. kutudan cıkan dp ile bağladım fakat 180hz aldığımda ekranda yatay parazitler oluşuyor bu kronik mi bilmiyorum, bi çok forumda gördüm ve çözen olmamış şuan. 165hz aldığımda sorun kalkıyor. Onun dışında ekran, renk mükemmel tek sorunum o şu an servise götürmeye fırsat bulamadım. Bazıları displayport yetersiz diyor yeni vs. alıp takın demişler ama uğraşmadım açıkçası, onun dışında AOC 180hz ips olan modelini önerebilirim arkadaşımda var bi sorunla karsılasmadı.

KS

MMId

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Ya o aoc olanlar en son baktığımda 6 bin tl idi ve benim bütçem yetmiyor maalesef. Hangi monitörü önerirsiniz asustan başka?

KS

MMId

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Hangisini önerirsiniz attığım linklerden?

Bütçem 5 bin tl bu arada.

Dawk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
msi pivotlı olan, asusta güzeldir, bende sorun çıktı diye sende cıkıcak diye bi şey yok tercih meselesi

KS

MMId

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Bide MSI G244PF E2 ile Asus TUF Gaming VG249Q3A arasındayım.

msi pivotlı olan, asusta güzeldir, bende sorun çıktı diye sende cıkıcak diye bi şey yok tercih meselesi
Olabilir msi olanının pivotlu versiyonu daha iyidir ama Asus TUF Gaming VG249Q3A güzel duruyor. Kafam karıştı xd

omerizma

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
hocam monitör alacaksan asus tuftan şaşmayacaksın ben aldım geçen sene 165hz bir modelini baya memnundum sonra kuzenime aldık geçenlerde yine sorun çıkmadı bence aradaki 1K farka flb bakma asus al geç kafan kulağın rahat olsun

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri