Asus Tuf Gaming Vg27BQ Ölü Piksel

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
hocam değişim yapsam belki aynı sorun yine çıkar bide tn panel ya ipse geçiş yaparım diye düşünmüştüm
Ben 4500 gibi ücrete aldınız diye şu an ki düne göre en düşük fiyatı amazon vermiş 6k üstü o yüzden merak etmiştim. Çünkü aynı monitörü almaya kalkışsanız aldığınız yerde 6k ödemeniz gerekecek . Aynı özellikte düzgün modellerde 6k ve üstü baktığınız viewsonic 1080p o işlemci ve ekran kartına gitmez darboğaz yapar kanımca sisteme . Siz en az 2k bir ekran lazım.

KS

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
134
Ben 4500 gibi ücrete aldınız diye şu an ki düne göre en düşük fiyatı amazon vermiş 6k üstü o yüzden merak etmiştim. Çünkü aynı monitörü almaya kalkışsanız aldığınız yerde 6k ödemeniz gerekecek . Aynı özellikte düzgün modellerde 6k ve üstü baktığınız viewsonic 1080p o işlemci ve ekran kartına gitmez darboğaz yapar kanımca sisteme . Siz en az 2k bir ekran lazım.
hocam araştırdım da adam 5800x koymuş kesinlikle yapmaz diyorlar onda da 3070 ti varmış

KS

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
134
zaten hocam fiyatı yüksek evet babamın istediği de şu monitörü iade edicez ya yeni monitör arayışına girdiğim için pc oynamamamı ders çalışmamı istiyor birazda fiyatları takip edicez bakalım

KS

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
134
Benim kafam başka bir yerde 3600x ilemci de kalmış donanımsal bir darboğaz olmazsa sadece fps oyunları oynuyorsanız yüksek hz bir monitör olur ama o sistemin hakkı 2k üstü monitör :)
hikayeli oyunlar pek oynamıyorum hocam doğru diyorsunuz 2k iyi giderde ben daha çok fps oyunları oynuyorum unlostta da bu viewsonic monitör varmış galiba donanım kısmında yazıyordu bu monitöre merak saldım

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
zaten hocam fiyatı yüksek evet babamın istediği de şu monitörü iade edicez ya yeni monitör arayışına girdiğim için pc oynamamamı ders çalışmamı istiyor birazda fiyatları takip edicez bakalım
Eğer ortaöğretimdeyseniz bence güzel bir gelecek için sisteminizi okul döneminde daha çok dersleriniz için kullanın hafta sonu ya da olmadı gün içinde 1-2 saatlik oyun oynayın yaz dönemi çok boş zaman oluyor değerlendirebilirsiniz ve evet düzgün güzel bir gelecek için iyi bir eğitim ve mücadele şart :) Fps için 240 hz güzel gider . Gelecek sizin taktir sizin umarım her şey gönlünüzce olur :)

KS

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
134
Eğer ortaöğretimdeyseniz bence güzel bir gelecek için sisteminizi okul döneminde daha çok dersleriniz için kullanın hafta sonu ya da olmadı gün içinde 1-2 saatlik oyun oynayın yaz dönemi çok boş zaman oluyor değerlendirebilirsiniz ve evet düzgün güzel bir gelecek için iyi bir eğitim ve mücadele şart :) Fps için 240 hz güzel gider . Gelecek sizin taktir sizin umarım her şey gönlünüzce olur :)
lise 1 geçtim hocam ama lise1 de çok önemli diyolar temel diye o kadar fazla çalımıcamda derslere önem vermem lazım yine öneriniz için teşekkür ederim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri