Çözüldü Asus Vg247Q1A Renk Ve Görüntü Ayarları!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
164
Selam Dostlar,

Bu monitöre sahibim fakat yazı ve simgeler çok keskin, piksel duruyor. Ve renkler de gözümü yordu baya canlılar.

Uygun bir ayarı olup bu ikisine çözümü olan var mı ?

Moderatörün son düzenlenenleri:
KS

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
164
hocam memnun musun monitörden alınır mı yoksa bumu daha iyidir
hocam ikisi aynı aslında, sadece panel farkı var. biri ips birisi ise va panel. panellerin ikisi de sizi üzmez, kullanım amaçlarına göre iki panel de gayet güzel. Marka olarak asus cidden güzel bir marka ve sorun olunca çözüyorlar. İki monitörü de alabilirsiniz, sanırım benim model 100 150 tl daha uygun, eğer o para size bir kazanç sağlayacak ise va panel alınabilir. Eğer sağlamayacak ise ips alın geçin. Çok bir fark yok aralarında.

Cyborx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
hocam ikisi aynı aslında, sadece panel farkı var. biri ips birisi ise va panel. panellerin ikisi de sizi üzmez, kullanım amaçlarına göre iki panel de gayet güzel. Marka olarak asus cidden güzel bir marka ve sorun olunca çözüyorlar. İki monitörü de alabilirsiniz, sanırım benim model 100 150 tl daha uygun, eğer o para size bir kazanç sağlayacak ise va panel alınabilir. Eğer sağlamayacak ise ips alın geçin. Çok bir fark yok aralarında.
oyun için hangisi alınır farkları ne tam olarak ips ile va dostum

KS

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
164
oyun için hangisi alınır farkları ne tam olarak ips ile va dostum
dostum ikisi de alınır fakat fps tarzı oyunlar oynuyorsan genelde va, hikayeli oyunlar oynuyorsan ips. ben ips de kullandım va da kullandım, açıkçası pek fark göremedim. hatta va panel olarak kullandığım şuanki monitörümün renkleri daha bir canlı, kör etti resmen.

iefe6060

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
10
Selam Dostlar,

Bu monitöre sahibim fakat yazı ve simgeler çok keskin, piksel duruyor. Ve renkler de gözümü yordu baya canlılar.

Uygun bir ayarı olup bu ikisine çözümü olan var mı ?
Dostum aynı monitör bende de var son açtığım konuya bakarsan piksel piksel gözükmesi sorunu var bende de mnasıl çözdün ne yapabilirim

KS

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
164
Dostum aynı monitör bende de var son açtığım konuya bakarsan piksel piksel gözükmesi sorunu var bende de mnasıl çözdün ne yapabilirim
iade ettim hocam yeni monitör aldım şuan sorunsuz gayet iyi kullanıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri