Asus vp247h hdmi logosu yamuk

Mehmet Emin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
[font=Georgia,]Bundan  1 hafta önce Keçiören vatan bilgisayar şubesinden Asus VP247H model monitör aldım, eve gittim kurdum ve farkettim ki monitör ön sol altındaki HDMI yazısının 2mm gibi yamuk basıldığnı gördüm. Ondan sonraki gün monitörü kutuladım vatan bilgisayar müşteri hizmetlerine götürdüm ve bana bunun ayıplı mal sayılmıyacağını söylediler. Dedim benim simetri hastalığım var. Ben bunu 5 yıl kullanacağım ama yinede kabul etmediler. Ellerindeki son mal olduğnu söylediler gülerek karşıladılar beni. Sizce ayıplı mala girmiyor mu ASUS teknik servise göndersem değişim kararı gelir mi yoksa olumsuz karar mı gelir ? kafama çok takılıyor bu yamukluk :/ bide elinde stok olsa beni üzememek için değiştireceklerini söylediler ama stok olmadığı için bişey yapamayız servise göndermekten başka , söğütözü şubesine yönlendirdiler ama o şubede  çok uzak evime. :dodgy: ve yazı silinmez bir baskı , üstüne siyah bant falan çek dediler  :mad: [/font]

KS

Mehmet Emin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ama herşey donanım değildir tasarımda önemlidir bunu dikkate almazlarmı ?

KS

Mehmet Emin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
hmm anladım ama buna benim bi çare bulmam lazım, yanlız ordaki müşteri hizmetleri aynen bana şöyle dedi seni kırmamak için stokda olsak değiştirdik dedi acaba dediği doğrumuydu yoksa yalanmıydı müdürüde aynı cevabı verdi yapabileceğimiz bişey yok sadece servise yollıyabiliriz dediler ama çok saçma be içim içimi yiyor şu saçma fabrikasyon hata yüzünden 100 tane alsan 1 tane böyle yamuk çıkar heralde naapalım artık sticker falan yapıştırcaz. :(

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Sayılmaz büyük ihtimalle büyük ihtimalle değişimde yapmıyacaklardır ancak daha sonra şansını bidaha dene

KS

Mehmet Emin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
daha sonra derken ne zamanı kastediyorsunuz ?

KS

Mehmet Emin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
yokmu başka yardım edicek ,biliyorum saçma bi hata ama böyle şeylerde geliyo başımıza malesef servise göndermelimiyim göndermeyip üstüne sticker falanmı yapıştırıyım ??

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
ürün stokta oldugu zamanlarda götürün bide msi yada asusun stickerini alıp yapıstırabilirsiniz

KS

Mehmet Emin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
stoklar git gide bitiyor ve götürmek sıkıntı önceden arayıp götürürüm büyük ihtimalle vede msi sevmiyorum :D
hyperx stickeri tam bu yazının boyutunda ama ramlerim corsair :/ neyse bakıcaz bi çaresine artık Asus fanboyuyum ama asusu bu hatasından dolayı kınıyorum ve stickeri bir yerden alamam ürünlerin içinden çıkıyo malesef

KS

Mehmet Emin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ya ekran kartının içinden çıktıda pc yi toplayalı 1.5 yıl olduğu için kasaya yapıştırdım ve çerçeveden daha büyük sticker sendede galiba benim monitörden var varmı böyle bi kusuru monitörün ?

attığın ilk link teki stickerden var dediğim gibi kasaya yapıştırılı ve 10 dolar verilmez bi stickere

KS

Mehmet Emin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bende öyle düşünüyorumda stickeri nerden bulcağamı araştırıyorum yakın bi zamanda hyperx cloud stinger alıcama ama onun içindene bildiğim kadarıyla sticker çıkmıyor neyse bakıcaz bi çaresine yardımınız için sağolun

KS

Mehmet Emin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ya dedilerki araba tuningcilerden alabilirsiniz ama müşteri hizmetlerindeki yerde duvarda bir sürü sticker vardı insan o kadar akıl vericeğine bi tane sticker hediye eder

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Mehmet Emin' Alıntı:
bende öyle düşünüyorumda stickeri nerden bulcağamı araştırıyorum  yakın bi zamanda hyperx cloud stinger alıcama ama onun içindene bildiğim kadarıyla sticker çıkmıyor neyse bakıcaz bi çaresine yardımınız için sağolun

evet bendede aynısı var sorun yok

KS

Mehmet Emin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
görüyosun işte heralde sorunlu malları Türkiyeye yolluyorlar nede olsa farketmezler diye böyle ürünlerin teşhir ürün olması lazımken, paramızla rezil oluyoruz :/ panelde sorun yok iyiki

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Mehmet Emin' Alıntı:
görüyosun işte heralde sorunlu malları Türkiyeye yolluyorlar nede olsa farketmezler diye böyle ürünlerin teşhir ürün olması lazımken, paramızla rezil oluyoruz  :/ panelde sorun yok iyiki

başka bir şubeyle iletişime geçemezmisin ? Yada asus türkiyeyle görüş hediye olarak çıkartma yollasınlar :D

KS

Mehmet Emin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ya adamlar kafaya alır beni ne olacak falan üstüne siyah bant çekin dediler sen düşün asus türkiye kim bilir ne der teknoloji şans işi diye boşuna dememişler...

KS

Mehmet Emin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
konuyu hortlatcam biraz ama vatan keçiören yani aldığım şubeye stok gelmiş arayımmı sizce ???

KS

Mehmet Emin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
terslemeleri gibi bi olanak yok sadece dediğniz gibi çalışmaya bi engel varmı diye sorarlar yok cevabını alıncada yapabileceğimiz bişey yok demelerini bekliyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri