Çözüldü Aygın yöneticisinde bulamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

merayton

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
geçenlerde webcammax diye önceki bilgisayarımda kullandığım bir camera uygulaması indirdim .efekt yaptım sildim.. sürücü yüklenmiş windows güvenliğinde uyumsuz sürücü olarak gösteriyor ama nasıl sileceğimi bulamadım .windows 10'a göre çözümler var cihaz yöneticisine girin falan diyor ama windows 11de arattığımda çıkmadığı için çözüm bulamadım. aygıt yöneticisine baktım yok 2 saattir uğraşıyorum işin içinden çıkamadım lütfen yardım edin

iki sürücüde webcammaxten geliyor

Ekli dosyalar

• 2022-11-05 (2).png
    2022-11-05 (2).png
    209.6 KB · Görüntüleme: 39
KS

merayton

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
niye kimse bu konuya bakmıyor?

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Win 11 de bahsettiğiniz arayıp bulamamanız bence win 11 den kaynaklı, halâ stabil değil. Eğer başka çözüm yolu bilen yoksa bence win 10 a geçin, silin ve tekrar 11 e geçin.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
geçenlerde webcammax diye önceki bilgisayarımda kullandığım bir camera uygulaması indirdim .efekt yaptım sildim.. sürücü yüklenmiş windows güvenliğinde uyumsuz sürücü olarak gösteriyor ama nasıl sileceğimi bulamadım .windows 10'a göre çözümler var cihaz yöneticisine girin falan diyor ama windows 11de arattığımda çıkmadığı için çözüm bulamadım. aygıt yöneticisine baktım yok 2 saattir uğraşıyorum işin içinden çıkamadım lütfen yardım edin

Aygıt yöneticisinde tüm sekmeleri kontrol ettiniz mi ? Orada görünmesi gerekiyor.

KS

merayton

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600

Bu dediğiniz program gibi anladığım kadarıyla, programı tekrar üzerine kurup tekrar silmeyi denebilirsiniz, yine olmazsa kalkmayan, bozulmuş programları kaldırmak için revo uninstaller diye program duymuştum, onu deneyebilirsiniz.

KS

merayton

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Bu dediğiniz program gibi anladığım kadarıyla, programı tekrar üzerine kurup tekrar silmeyi denebilirsiniz, yine olmazsa kalkmayan, bozulmuş programları kaldırmak için revo uninstaller diye program duymuştum, onu deneyebilirsiniz.
uygulama kaldırılıyor ama kamera uygulaması olduğu için kendi sürücüsünü nasıl kaldıracağımı bilmiyorum yani kısacası bir sürücüyü nasıl kaldıracağımı yardıma ihtiyacım var.

_berkay

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
32
Aygıt yöneticisine girip görünüm --->gizli aygıtları göster diyince görebiliyor musunuz sürücüyü

KS

merayton

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
direk olarak sürücünün ismini bilgisayarda arattım ve istediğim dosyaları buldum ama iznim yoktu ben de bayağı uğraştım ve sonunda systemin yöneticiliğini aldım ve bütün seçeneklere tam denetim vererek sildim ve işe yaradı HEPİNİZE YARDIM ETTİĞİNİZ TEŞEKKÜR EDERİM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri