Fırsat B450 + 12100F + RTX 3050 (200 Stok - 9.999 TL)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

longinus

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
51
Geçen mc5 kasa almıştım, sonra iptal ettim. Bugün bu kasayı almak nasip oldu çok şükür. Alır almaz. İkinciyi almak istedim, stok bitti. 12400f özelleştirmesi aklıma gelmedi ya, keşke öyle alsaydım. Vatanı arasam şimdi özelleştirme yapabilir miyim acaba

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Geçen mc5 kasa almıştım, sonra iptal ettim. Bugün bu kasayı almak nasip oldu çok şükür. Alır almaz. İkinciyi almak istedim, stok bitti. 12400f özelleştirmesi aklıma gelmedi ya, keşke öyle alsaydım. Vatanı arasam şimdi özelleştirme yapabilir miyim acaba
Büyük ihtimal yapamazsınız ama arayın yine de arayın olmazsa bir vatan mağazasına gidin oraya da sorun farklı cevaplar gelebilir.

longinus

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
51
Büyük ihtimal yapamazsınız ama arayın yine de arayın olmazsa bir vatan mağazasına gidin oraya da sorun farklı cevaplar gelebilir.
Montajsız gelecek zaten. Geldiğinde vatana gidip sorarım bakalım hayırlısı. 1500 TL farka değermi sence

KS

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,167
İ3 lü sistemin stoğu bitmedi isteyen varsa hemen alsın
İşlemci değil, sistemin stoğu bitti.
1666976078808.png

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
602
Stok 3 dakika içinde tükendi bu paraya gerçekten bedavaymış parça bileşenleri MSI

Ulas_Erdoone

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21

Ekli dosyalar

• asdasd.jpg
    asdasd.jpg
    223.1 KB · Görüntüleme: 14
KS

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,167
bende sanırım montajsız seçmişim hızlıca alacağım diye. sonradan değiştirebiliriz herhalde değil mi ?
Fiyat farkı yoktu, arayıp bilgi almanız daha iyi olur.
"Stok biter telaşı ile hızlıca aldım, otomatik olarak montajsız seçiliymiş. Montaj yapıp yollar mısınız?" dersiniz.

Montajsız gelecek zaten. Geldiğinde vatana gidip sorarım bakalım hayırlısı. 1500 TL farka değermi sence
Sistem gelmeden önce iletişime geçin. Belki bu konuda yardımcı olurlar.

KS

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,167
pardon hocam bilmiyorudum ben i5 i işaretleyince "stoğa gelince haber ver" i3 ü işaretleyince "sepete ekle" yazısı çıktığı için yazmıştım
Siteyle alakalı sanırım.
Konuya eklediğim linkten gidince bazen yeşil "Sepete ekle" butonu çıkıyor.
Tıkladıktan sonra stok yok uyarısı verip buton değişiyor. İşlemci değiştirince de aynısı oluyor.

Xeronot

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Fiyat farkı yoktu, arayıp bilgi almanız daha iyi olur.
"Stok biter telaşı ile hızlıca aldım, otomatik olarak montajsız seçiliymiş. Montaj yapıp yollar mısınız?" dersiniz.

Sistem gelmeden önce iletişime geçin. Belki bu konuda yardımcı olurlar.
Aradım durumu açıkladım ve montaj yapılı bir şekilde gönderebilir misiniz diye sordum. Normalde böyle bir şey yapamıyoruz ama yine talebinizi iletirim dedi. Umarım montaj yapılı halde gelir.

Jayjayokocha

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Siteyle alakalı sanırım.
Konuya eklediğim linkten gidince bazen yeşil "Sepete ekle" butonu çıkıyor.
Tıkladıktan sonra stok yok uyarısı verip buton değişiyor. İşlemci değiştirince de aynısı oluyor.
Ben ibana havale ettim ödemeyi ama yanlışıkla siparşi iptal et dedim napıcam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri