baglı hoparlor veya kulaklık yok diyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

braveheartno

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
1662405943048.png

bu şekilde hiç bir yerden ses gelmiyor
@ugur.gozaydin hocam bi el atarsan

KS

braveheartno

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Ses kartınız yüklü olmayabilir. Anakartınız nedir diyeceğim ama sanırım Laptop?
driver booster9.5 diye bir uygulama yükledim ardından discorddan kimsenin sesi gelmedi ve benim sesimde gitmedien sonunda
1662407519497.png
bu tarz bir şeyi sildim ve böyle oldu
yok asus prime b550mk daha yeni silmiştim ve aşşagı yukarı 2 saattir bunla ugraşıyorum çok tilt oldum yardımcı olursanız sevinirim

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
driver booster9.5 diye bir uygulama yükledim ardından discorddan kimsenin sesi gelmedi ve benim sesimde gitmedien sonunda Ekli dosyayı görüntüle 6610bu tarz bir şeyi sildim ve böyle oldu
yok asus prime b550mk daha yeni silmiştim ve aşşagı yukarı 2 saattir bunla ugraşıyorum çok tilt oldum yardımcı olursanız sevinirim
Eski sürücüyü düzgün bir şekilde kaldırıp yenisini kurmak işe yarar. CCleaner gibi bir yazılımla eski sürücüyü kaldırın. Sistemi yeniden başlatın ama Windows güncellemelerini durdurun. Daha sonra bu bağlantıdan Audio sekmesinden güncel sürücüyü indirip kurun. Sistemi yeniden başlatıp tekrar kontrol edin.

KS

braveheartno

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Eski sürücüyü düzgün bir şekilde kaldırıp yenisini kurmak işe yarar. CCleaner gibi bir yazılımla eski sürücüyü kaldırın. Sistemi yeniden başlatın ama Windows güncellemelerini durdurun. Daha sonra bu bağlantıdan Audio sekmesinden güncel sürücüyü indirip kurun. Sistemi yeniden başlatıp tekrar kontrol edin.
ccleanerdan nasıl kaldıracagıım peki ?
1662408000367.png

KS

braveheartno

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
DC üzerinden yazar mısınız 2 dk. kendim halledeyim.
tamamdır hocam ayarladım sagolasın kusura bakma bir sorum daha olacak discord üzerinden ne karşı tarafın sesi nede benim sesim karşıya gidiyor veya gelmiyor ne yapayım direk size discorddan ulaşayımmı ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
tamamdır hocam ayarladım sagolasın kusura bakma bir sorum daha olacak discord üzerinden her yeri kurcalasamda sesim gitmiyor yardımcı olabilcekmisin ? veya direk discorddan yazzyımmı?
Bir ayarları kontrol ederim, sorun yoksa sistemde yazılımdadır ki o durumda da Discord yazılımını kaldır kur işe yarayacaktır.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
evet ama bir sorun var nedense sürekli kurcalıyorum ama bulamıyorum 1 kaç defa yenidedn başlattım ama gene aynı kaşı tarafın sesi bana glemiyor benimde onlara gitmiyor

DC ayarlarından aşağıdaki yeri kurcaladınız değil mi?

Ekran Alıntısı.PNG

Ayrıca Windows Ayarlar > Sistem > Ses sekmesinden aşağıda yer alan bölümü kontrol ettiniz mi?

Ekran Alıntısı.PNG

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri