Yardım Bağlı Hoparlör Veya Kulaklık Yok Windows 10

atakaratas

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bilgisayar model: Lenovo ideapad l340 gaming i5

Normal bir şekilde bilgisayarı kullanırken bir anda ses gitti "Bağlı hoparlör veya kulaklık yok" uyarısı verdi hoparlör üstünde. Tüm güncelleştirmeleri yaptım realtek sürücüsünü defalarca yükledim ama şuan aygıt yöneticisinde sadece nvidia sürücü var. Realtek sürücüsünü indirmeme rağmen sürücü çalışmıyor yada bilgisayar görmüyor lütfen yardım edin.

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    395 bayt · Görüntüleme: 4
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    21.7 KB · Görüntüleme: 5
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    55.5 KB · Görüntüleme: 5
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    17.4 KB · Görüntüleme: 3
  • Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    9.9 KB · Görüntüleme: 4

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,152
Dostum senden şimdi bir şey isteyeceğim;

Screenshot_3.png

Şu kırmızı işaretlediğim yere çift tıkla Ayrıntılar kısmını gel Özelikler altına Sürücü Sürümü kısmını bulup buraya atar mısın? Lütfen.

KS

atakaratas

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kardeşim yanlış anlama ama bir şeyi yanlış yapma olasılığın %’ de kaç? Çünkü bu şekilde olmaması lazım ses kartın mi? Arızalı acaba.
ddu yazılımında ses kartı seçeneği yoktu ddu nun başka bir versiyonunu indirdim o şekilde ses kartın güvenli modda kaldrıdım şimdi realtek sürücüsünü tekrar indirdim pc yeniden başlattım ama çözülmedi.

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,152
ddu yazılımında ses kartı seçeneği yoktu ddu nun başka bir versiyonunu indirdim o şekilde ses kartın güvenli modda kaldrıdım şimdi realtek sürücüsünü tekrar indirdim pc yeniden başlattım ama çözülmedi.
Aklıma gelebilecek her şeyi söyledim sana biraz bekle araştırayım yazarım.

KS

atakaratas

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Aklıma gelebilecek her şeyi söyledim sana biraz bekle araştırayım yazarım.
hocam format attım ilk başta hala ses yokta sonra ses geri geldi busefer kulaklık girişi çalışmadı. Lenovodan sürücüleri tek tek indirdikten sonra ses yine gitti busefer hoparlördende gelmiyor eskisi gbi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri