Baldur's Gate 3 799 Liraya Değermi

blawyx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Oyunu 250 lirayken almamıştım çok pişmanım 799 liraya değermi deneyimleyen birisi açıklayabilirmi oyunun oynarkenki ara yüz eski bir oyun gibi geliyor o yüzden alsammı almasammı diye düşünüyorum 2 saattede oyunu pek deneyimleyemeyeceğim için alsammı almasammı kararsızım saf ryo önceden hiç oynamadım

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,152
Oyunu 250 lirayken almamıştım çok pişmanım 799 liraya değermi deneyimleyen birisi açıklayabilirmi oyunun oynarkenki ara yüz eski bir oyun gibi geliyor o yüzden alsammı almasammı diye düşünüyorum 2 saattede oyunu pek deneyimleyemeyeceğim için alsammı almasammı kararsızım saf ryo önceden hiç oynamadım
Zevkini bilemeyiz bana gore sonuna kadar hakeder

mehmettasdemir

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
50
Yani şahsen benim için değmez çünkü oynamadığım oyun türü 50 tl olsa bile alıp oynamam. Şimdi bu tarz oyunları seviyorsan eğer o zaman 3 5 bakmadan alıp oynamalısın 200 saate kadar oynabilirsin yan görevler ile takılınca. Günde 5 saat oynasan 40 gün rahat götürür seni 2 aşağı 3 yukarı ama yine de türünü seviyorsan eğer.

Orgetmen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Oyun türünü seviyorsan değer.

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
399
eylülü bekle indirimler gelir alırsın birde ara indirimler var bu aralar

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri