Başlat Menüsü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TURK_58_Yasin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşın PC'de Win10 kurulu ve onun başlat menüsü hem Win8 hemde Win7 gibi. Win8.1 Pro'ya da bunu yapabiliyor muyum ? Eğer programsız yapılıyorsa yapacam ama bazı programlar aracılığıylada yapılıyormuş heralde , öyle yapsam sıkıntı olur mu ? 
hâlâ alışamadım bu başlat menüsüne ::)

Görev Çubuğundan benzer şekilde başlat menüsünü ekledim ama eğer tamamen değiştirebiliyorsak baya güzel olur.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Start Menü isimli bir yazılım ile yapılıyor bu dediğiniz işlem başka bir alternatifi yok bildiğim. Bende zamanında alışamamıştım kullandım bu Start Menü 'yü ancak sonra sıkmaya başladı bende yeni başlat menüsüne alışmak için kaldırdım. 1 ay en fazla sürekli kullanırsanız her programa başlangıç çubuğundan yada masaüstünden değilde başlat menüsünü kullanarak çalıştırırsanız dediğim gibi en fazla 1 ayda tamamen alışırsınız. Ben bu yöntem ile alışmıştım.

KS

TURK_58_Yasin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Windows tuşuna basınca bazen geç geliyor başlangıç ekranı. PC'den kaynaklı sistem iyi değil eski .Ondan o kısma nadir şeyleri koyuyom. Program aracılığıyla güvenmiyom pek , neyse alışacam artık. Şimdilik Görev Çubuğuna eklediğimle idare edecem :) . Aklıma geldi , bir danışayım dedim. Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri