Soru Battlefi̇eld

CoLFX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
42
Arkadaşlar hazır indirim varken online oynamak için battlefield Alicam ama hangisi alacağımda kararsız kaldım araştırdığım kadar 1 daha mantıklı geldi ama oyuncu sayısı 1de nasıl veya 2042 almakmi daha mantıklı

omerio

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
Arkadaşlar hazır indirim varken online oynamak için battlefield Alicam ama hangisi alacağımda kararsız kaldım araştırdığım kadar 1 daha mantıklı geldi ama oyuncu sayısı 1de nasıl veya 2042 almakmi daha mantıklı
hikaye için alacaksan Battlefield 1 mantıklıdır
Battlefield 1 1.Dünya savaşına dayalıdır
Battlefield 2042 ise modern dünyaya dayalı sanırsam.
Battlefield 2042'de hikaye modu olmadığınıda hatırlatmak isterim.
Ben olsam Battlefield 1 Alırım
2042'de aldım iade ettim.

KS

CoLFX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
42
Knka sadece online arkadaşlarla takilicam Battlefield 1i zamanında bitirmiştim hikayesi için değil yani

omerio

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
Knka sadece online arkadaşlarla takilicam Battlefield 1i zamanında bitirmiştim hikayesi için değil yani
Hayatımda gördüğüm en Bug'lı oyun diyebilirim şu an muhtemel düzeltilmiş olması gerekiyor
Eğer videolardan beğendiysen alabilirsin

LoudyBloody

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Battlefield 1 ve Battlefield 5 almanızı tavsiye edebilirim. ikisinin de gayet yeterli sayıda oyuncusu var ve genel olarak iyiler.

Immanuel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
70
Arkadaşlarınızla hep online takılacaksanız 2042 alın bf1 de arkadaşlarınızla beraber gri ekranda sürekli ölümünüzü izlersiniz 😂

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
783
Bf 5 ve Bf1 in zevki 2042 den daha güzel bence.

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
608
BF1 çok daha iyi.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri