Be Quiet Pure Power 750W Psu

Jahrein

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Üçü de alınır hocam pek farkları yok hepsi kaliteli psu.

Jahrein

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
En ucuzunu alırdım çünkü farkları yok. Sanırım en ucuzu sizin attığınız psu. Kasanızın yan tarafından psu gözüküyorsa bu kısım gözükecek çirkin durur diyorsanız diğer markaları alın. Benim bildiğim kadarıyla hepsi aynı tek fark bu tarz küçük şeyler.
1723475384481.png

KS

rowz7

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
6
En ucuzunu alırdım çünkü farkları yok. Sanırım en ucuzu sizin attığınız psu. Kasanızın yan tarafından psu gözüküyorsa bu kısım gözükecek çirkin durur diyorsanız diğer markaları alın. Benim bildiğim kadarıyla hepsi aynı tek fark bu tarz küçük şeyler.Ekli dosyayı görüntüle 37268
araştırdığıma gore trde pek bilinmiyor ama en iyi markaymış psu olarak

Jahrein

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Evet psu ve fan konusunda çok iyi marka

galip

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
37
bu model psu kötü mü hocam kasayı da be quiet alıcam
psu da 400 e yakın markadan bahsediliyor bir çok marka adını geri vites yapmamak için markayı korumak adına kaliteden ödün vermiyor seçtiğin psu iyilerden iyimidir kötümüdür tartışması anlamsız bi psu masaüstü pc nin en önemli parçalarından biri gücü diğer donanımların nasıl çalışacağını belirler
kasaya gelince o ihtiyaca göre şekillenmeli sırf görüntüye göre değil ihtiyaçlara göre olmalı
misal işlemci için hava soğutma mı sıvı soğutma mı kule yüksekliği kaç cm sıvı soğutma radyatörü kaç cm
anakartın boyu eni ekran kartın kaç cm uzunlukta kaç tane yedek hdd kullanacaksın vesaire vesaire
psu 750w seçtiğine göre orta seviye bir sistem

KS

rowz7

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
6
psu da 400 e yakın markadan bahsediliyor bir çok marka adını geri vites yapmamak için markayı korumak adına kaliteden ödün vermiyor seçtiğin psu iyilerden iyimidir kötümüdür tartışması anlamsız bi psu masaüstü pc nin en önemli parçalarından biri gücü diğer donanımların nasıl çalışacağını belirler
kasaya gelince o ihtiyaca göre şekillenmeli sırf görüntüye göre değil ihtiyaçlara göre olmalı
misal işlemci için hava soğutma mı sıvı soğutma mı kule yüksekliği kaç cm sıvı soğutma radyatörü kaç cm
anakartın boyu eni ekran kartın kaç cm uzunlukta kaç tane yedek hdd kullanacaksın vesaire vesaire
psu 750w seçtiğine göre orta seviye bir sistem
trde pek bilinmiyor en iyi psu oluyormus galiba msi corsairden felan o yüzden almak istiyordum

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
657
Bunu kullanıyorum tavsiye ederim. Sistemimde en güvendiğim parçadır. Paran cebinde kalsın derim.

Hatta n11de daha ucuz. Biraz tık kupon kovalarsın 2500 tl ye gelir

KS

rowz7

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
6

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri