Soru Beklemek Yerine 1660S Alınır Mı ?

ömer çetin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Arkadaşlar benim sistemim bozulmuştu itopyaya verdim benim ekran kartım ve işlemcim bozulmuş bana yenisini vercekler ama ekran kartım Asus tüf gaming 1660 ti idi ama stokta yokmuş ve tedarik beklenmiyormus yani onu beklersem çok sürebilir bana fiyat farksız tüf gaming 1660 süper önerdiler oc Evo 192 bit aynı özellikler siz almalimiyim yoksa beklemelimiyim ve çok fark varmı arasında birde benim bildiğim ti daha pahalı degilmi

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Az bir FPS farkı var. Tİ Modeli daha iyi ama kart yoksa başka çare yok Super alınabilir bence.

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
Arkadaşlar benim sistemim bozulmuştu itopyaya verdim benim ekran kartım ve işlemcim bozulmuş bana yenisini vercekler ama ekran kartım Asus tüf gaming 1660 ti idi ama stokta yokmuş ve tedarik beklenmiyormus yani onu beklersem çok sürebilir bana fiyat farksız tüf gaming 1660 süper önerdiler oc Evo 192 bit aynı özellikler siz almalimiyim yoksa beklemelimiyim ve çok fark varmı arasında birde benim bildiğim ti daha pahalı degilmi
boş yere beklemenize değmez gibi çünkü aralarında .ok fark yok ama ti model daha iyi tabi ama beklemenize değmez

KS

ömer çetin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Ztn çok büyük oyunlar oynamıyorum LoL valorant monitör 144 Hz teşekürler tedarik bekliyoruz deseydi beklenebilir di ama ortada gelicek gibi bir durum söz konusu değil hangi kart daha pahalı

Canbulu2123

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
Size RTX 2060 versinler siz de onları affedin :D İlk baştaki sorun sizden kaynaklı değilse ve eğer aynı ürünün stoğu yoksa herhangi bir üst modeli vermeleri gerekmiyor mu? Öyle bir şeyler hatırlıyorum ama emin değilim beni yalanlayın veya doğrulayın arkadaşlar.

KS

ömer çetin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Size RTX 2060 versinler siz de onları affedin :D İlk baştaki sorun sizden kaynaklı değilse ve eğer aynı ürünün stoğu yoksa herhangi bir üst modeli vermeleri gerekmiyor mu? Öyle bir şeyler hatırlıyorum ama emin değilim beni yalanlayın veya doğrulayın arkadaşlar.
İtopyada 2060 yok şuan ama ztn benim bildiğim 250 300 lira fark bende düsündüm para ekleyerek 2060 almayida yokmuş

Bi baktım hocam rtx 2060 itopyada gigabayt tek var 12 k normalde böyle bir fiyat olmaması lazım

Bişey Dicem 3050 gigabeyt versiyonu 1660 süper le aynı fiyat o alınır mı ama işlemcim i 10105 f darboğaz olurmu

Son düzenleme:

Ahmetzkan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
73
5-6 fps farkeder ama bence bu bile önemli fiyat farkı da cabası.Bekleyin derim.

Ahmetzkan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
73
Attığım hesap yan hesap hocam tedarik beklenmiyor 1 ayada gelebilir yoksa beklerim
Takdir sizin tahminen 2-4 hafta arası gelebilir ama şunu söyleyebilirim sadece zamanla kartlar öldükçe 30 fps almaya kadar düştüğünüz de 25 ile 30 fps arasında deli fark oluyor en azından bunu söylebilirim.

reasy._w1

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
170
Yani doğru ama ben o sıraya bu PC yi değiştiririm

Canbulu2123

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
Overclocklu versiyonu normale göre bı tık daha güçlü tabiki. Benim anlamadığım neden daha düşük bir kart teklif ediliyor? Çok bir fark yok ama sonuçta başta bilerek ve görerek aldığınız sistemden az da olsa daha düşük performans alacaksınız. Yani kart bozulmuş suçlu siz olsaydınız hayatta yenisini göndermeyi teklif edeceklerini düşünmüyorum. Biraz peşine düşün bence ellerinde stok olmaması durumu da sizi bağlayan bir durum değil.

ardateo

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
859
Bana oc verisyonunu vermiceklermis benimki ti verisyonu Evo top oc versiyonuydu

Süper vercekler normal

Çok fark varmı top Evo oc olması fln
Hocam şuan için bir fark yok ama ileride ti 30fps super 25fps aldığı zamanlar olacak ve görüntüde baya fark oluyor 5fps küçük gibi ama 30fps de 5fps gerçekten fakrtettiriyor o yüzden peşini bırakmayın derim

KS

ömer çetin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Hocam şuan için bir fark yok ama ileride ti 30fps super 25fps aldığı zamanlar olacak ve görüntüde baya fark oluyor 5fps küçük gibi ama 30fps de 5fps gerçekten fakrtettiriyor o yüzden peşini bırakmayın derim
Biliyorum da stok gelmesi sürcek ben bekleyemem hemde o sıra gelene kadar ben PC yenilerim

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
size daha düşük kart önermeleri yanlış ellerinde yoksa bir üst modeli önermek zorundalar bunu belirtin tüketici hakkıdır tabi sistemi alalı 6 ay olmadıysa

reasy._w1

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
170
size daha düşük kart önermeleri yanlış ellerinde yoksa bir üst modeli önermek zorundalar bunu belirtin tüketici hakkıdır tabi sistemi alalı 6 ay olmadıysa
Oda yok işte şuan asus olduğu için baktım şuan tek 8 k ya 3050 li var Asus oda benim islemcimde darboğaz yapar hemde fiyat farkı alırlar 2 k fiyat farkı var alali 5 ay olcak

ardateo

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
859
Oda yok işte şuan asus olduğu için baktım şuan tek 8 k ya 3050 li var Asus oda benim islemcimde darboğaz yapar hemde fiyat farkı alırlar 2 k fiyat farkı var alali 5 ay olcak
hocam işlemciniz ne bence siz yine bi yine talebde bulunun

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri