Beşiktaş - Galatasaray Derbisi.

Wilfred Zaha

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
514
Okana yazar bu maç adekubge değişmesi lazımdı

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,155
Galatasaray tutun hocam 10 oynanan maçın 6 si win 😉😁

Winlik bir durum yok ki. Türkiye'de oynanan futbol seviyesi çok düşük. Eski Fenerbahçe'yi özlüyor insan. Eski Galatasaray'ı. Manchester United'a evinde gol atıp yenen Beşiktaş'ı özlüyor.

Avrupa ve Şampiyonlar Ligi başarısı elde edemeyen, yıllardır yerinde sayan takımlar bana göre tutulmaya değer değil. Ruh kalmadı, özveri kalmadı. Kalite düştü..

Atalayq

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
419
İlk yarıda Beşiktaş’ın orta alanda atağa çıkarken kaybettiği topları görünce bu maçı kazanırız dedim çünkü kaybetmediği zaman çok tehlikeli ataklar çıkıyordu. 1-1den sonra özgüven yerine geldi. İkinci yarı kalecimize 1 şut bile gelmedi. Totalde 1 isabetli şut 1 gol atan gs çok verimsiz kaldı. İcardi gol atmasına rağmen hâla tr ligi için iyi bir forvet mi değil mi bilemiyorum. Gomisin takıma adapte edilmesi lazım.
Orta sahamız biraz yumuşak kalıyor defans ve ileri hattımız çok iş yaptı. Gedson olmasa öyle basit bir maç olmazdı 23 ikili mücadele kazanmış muazzam bir sayı. Hırsı motivasyona çevirmiş bir gedson’un ligde bir benzeri yok gerçekten.

Winlik bir durum yok ki. Türkiye'de oynanan futbol seviyesi çok düşük. Eski Fenerbahçe'yi özlüyor insan. Eski Galatasaray'ı. Manchester United'a evinde gol atıp yenen Beşiktaş'ı özlüyor.

Avrupa ve Şampiyonlar Ligi başarısı elde edemeyen, yıllardır yerinde sayan takımlar bana göre tutulmaya değer değil. Ruh kalmadı, özveri kalmadı. Kalite düştü..
Kötü yöneticiler , taraflı federasyon, kötü hakem, operasyonlar, taraflı ve algıcı medya.. bunlarıda ekleyince kanser olma ihtimaliniz 2x yapıyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri