Beyaz Kasa Öneri

Mehmet66

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Arkadaşlar şöye şekil duran bi kasa önerirmisiniz beyaz 10k 12k kadar bütçe Fanlı olursa daha iyi olur artı 360 mm sıvı soğutucu takılacak ona göre
aklımda bunlar var ilki daha demin gördüm nasıl bilmiyom
İkincisi güzel ama Fansız 2 diyosanız fan önerin artı 360mm galiba sığmıyormuş
bunun yanına 2 fan oluyormuş 3 fan olsa daha iyi olurdu
Eğer sizin önereceğiniz varsa önerin

Smyrneos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
154
Arkadaşlar şöye şekil duran bi kasa önerirmisiniz beyaz 10k 12k kadar bütçe Fanlı olursa daha iyi olur artı 360 mm sıvı soğutucu takılacak ona göre
aklımda bunlar var ilki daha demin gördüm nasıl bilmiyom
İkincisi güzel ama Fansız 2 diyosanız fan önerin artı 360mm galiba sığmıyormuş
bunun yanına 2 fan oluyormuş 3 fan olsa daha iyi olurdu
Eğer sizin önereceğiniz varsa önerin
Büyük olsun, 420mm ye kadar radyatörleri takabileyim ve hava akışı yüksek olsun dersen kasa bu:

Fan olarak da şu fandan 3 set alsan (3 tane yana içeri hava alsın, 3 tane alta içeri hava alsın, 2 tane arkaya egzoz fan görevi görsün):

Ortalama 13500 falan yapar bütçeni biraz aşar ama güzel kasadır.

Biraz daha ufak kasa olsun ama yine 360mm 420mm radyatörlerimi rahat konumlandırayım dersen hava akışı iyi olarak:

Aynı fan setiyle birlikte ortalama 12000 yapar.

KS

Mehmet66

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Büyük olsun, 420mm ye kadar radyatörleri takabileyim ve hava akışı yüksek olsun dersen kasa bu:

Fan olarak da şu fandan 3 set alsan (3 tane yana içeri hava alsın, 3 tane alta içeri hava alsın, 2 tane arkaya egzoz fan görevi görsün):

Ortalama 13500 falan yapar bütçeni biraz aşar ama güzel kasadır.

Biraz daha ufak kasa olsun ama yine 360mm 420mm radyatörlerimi rahat konumlandırayım dersen hava akışı iyi olarak:

Aynı fan setiyle birlikte ortalama 12000 yapar.
Knk Fanlı şekilde 10 dedim düşünce sence bi boş kasaya vermek mantıklımı onun yerine drogos alıyım bide bide onu fanlarının 6 7 k oluyo sence iyi değilmi üste 360mm yana 3 sığıyomuş alta 3 egzoz 1 mantıklımı

Knk Fanlı şekilde 10 dedim düşünce sence bi boş kasaya vermek mantıklımı onun yerine drogos alıyım bide bide onu fanlarının 6 7 k oluyo sence iyi değilmi üste 360mm yana 3 sığıyomuş alta 3 egzoz 1 mantıklımı
Bundan fan alsam beyaz bu iyimi fan

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri