Beyaz Sıvı Soğutma Önerisi? Bütçe (3.000-4.000)

cgty

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Arkadaşlar aklımda birkaç marka var ama kullanan var mı tavsiye eder misiniz bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Pc'im siyah olsa 3500 tl'ye corsair 360mm sıvı soğutma alırım ama beyaz almak istiyorum.

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
649
Arkadaşlar aklımda birkaç marka var ama kullanan var mı tavsiye eder misiniz bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Pc'im siyah olsa 3500 tl'ye corsair 360mm sıvı soğutma alırım ama beyaz almak istiyorum.
Opera Anlık Görüntü_2023-08-20_023126_us.deepcool.com.png

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,186
Beyaz icin biraz daha artirilmali

Bu cok daha iyi olmaz mi

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
649
KS

cgty

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Teşekkür ederim. Bugün bu ürünün incelemelerini izledim ve beğendim de aslında önyargım vardı pchocasınında incelediğini görünce de önyargım azaldı. Deep Cool fanı ve kasası kullanan ardaşım var ve onda gördüm ve kalitesiz bir ürüne de benzemiyor. Fakat ben daha çok corsair ürünlerini kullanan birisi olduğum için şüphe duyuyorum diğer ürünlere karşı uzun ömürlü müdür, bir iki yıla beni üzer mi? gibi. Ama fiyat konusunda bu ürün beyazlar içinde mantıklı geliyor alma ihtimalim yüksek tekrardan teşekkür ederim.

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
649
Teşekkür ederim. Bugün bu ürünün incelemelerini izledim ve beğendim de aslında önyargım vardı pchocasınında incelediğini görünce de önyargım azaldı. Deep Cool fanı ve kasası kullanan ardaşım var ve onda gördüm ve kalitesiz bir ürüne de benzemiyor. Fakat ben daha çok corsair ürünlerini kullanan birisi olduğum için şüphe duyuyorum diğer ürünlere karşı uzun ömürlü müdür, bir iki yıla beni üzer mi? gibi. Ama fiyat konusunda bu ürün beyazlar içinde mantıklı geliyor alma ihtimalim yüksek tekrardan teşekkür ederim.
rica ederim bu markayı yakından takip ediyorum ürünlerine baktığımda tasarım olarak premıum, kalıte olarakta fıyatına göre testlerde performansı yuksek duzeyde oluyor.

KS

cgty

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Beyaz icin biraz daha artirilmali

Bu cok daha iyi olmaz mi
Lian li sürekli sağ solda karşıma çıkan youtubede incelediğim kaliteli gördüğüm bir üründü ve belki de deep cool markasından daha kalitelidir. Fakat benim lian li de görüntüğü bakımından sevmediğim özelliği işlemci üzerinde blokuın tasarımı, bu yüzden pek ısınamıyorum lian linin sıvı soğutmalarına karşı. Bütçe kısmında kendimi zorlamak istemiyorum ama kafam atarsa bu ürünü alabilirim.

Son düzenleme:
KS

cgty

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
rica ederim bu markayı yakından takip ediyorum ürünlerine baktığımda tasarım olarak premıum, kalıte olarakta fıyatına göre testlerde performansı yuksek duzeyde oluyor.
Evet attığınız videoda da yük altında 60-62 ° 'leri geçmiyordu. Ben bu ürünün özelliklerini incelemek üzere biraz daha araştırma yapayım neler sunuyormuş bize. Tavsiye için teşekkür ederim. :)(y)

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
649
Evet attığınız videoda da yük altında 60-62 ° 'leri geçmiyordu. Ben bu ürünün özelliklerini incelemek üzere biraz daha araştırma yapayım neler sunuyormuş bize. Tavsiye için teşekkür ederim. :)(y)
bu arada corsair, lian li ve deepcool üçü de tierlistte a klasmanda gözüküyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri