Soru Beyler Bu Laptop Alınır Mı (Acil Cevap Lazim)

Mesandro

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
beyler bu laptop alınır mı valorant gibi fps oyunları seviyorum ama rdr 2 gibi younlarda oynicam birde yazılımla alakalı bir okul için kullanıcam fiyatına deger mi ? Yoksa daha iyisi var mı ?

beyler bu laptop alınır mı valorant gibi fps oyunları seviyorum ama rdr 2 gibi younlarda oynicam birde yazılımla alakalı bir okul için kullanıcam fiyatına deger mi ? Yoksa daha iyisi var mı ?
Bu gün 10dakka sonra alıcam hızlı cevaplar çok mutlu eder

XXL

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
356

jelibonlu makarna

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Beyler afedersiniz ama ben sizin yazicaginiz zamani ....

Değer bu arada abartma
Excalibur her modeli çöp ama benim bi arkadaş doğalgaz faturasını ödememek için aldı çok güzel ısınıyor ev

Beyler afedersiniz ama ben sizin yazicaginiz zamani ....

Değer bu arada abartma
Şaka bir yana hp victus çok doğru bir seçim sizin aldığınız laptop ddr5 8gb ram var yanlış hatırlamıyorsam ram yükseltmesi oluyor onlarda ddr5 ramlar ucuzlayınca bi 8gb ram daha alın derim 2×8 lik yer var

KS

Mesandro

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Excalibur her modeli çöp ama benim bi arkadaş doğalgaz faturasını ödememek için aldı çok güzel ısınıyor ev

Şaka bir yana hp victus çok doğru bir seçim sizin aldığınız laptop ddr5 8gb ram var yanlış hatırlamıyorsam ram yükseltmesi oluyor onlarda ddr5 ramlar ucuzlayınca bi 8gb ram daha alın derim 2×8 lik yer var
Içimi rahatlattın valla çok sagol 16x2 lik yer var 16gb ram var icinde

ZeusBey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1

hp victus 16 aynı laptopu ben aldım seçimden önce 15 bin liraydı şuan 22 bin lira GTX 1650 ekran kartlı sistemi aldım ben memnumum valorant 250+ fps alyorum

benimkinde de 8 gb ram var 16 yapıcam.

nysq01

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24

Hocam "Çöp, beş para etmez" gibi yorumları gale almayın, Güzel bir tercih yapmışsınız işlemcisi ve ekranı kartı sizi üzmez pişman etmez ve monitörü 144hz ips panel , Hayırlı olsun iyi bayramlar.

KS

Mesandro

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Hocam "Çöp, beş para etmez" gibi yorumları gale almayın, Güzel bir tercih yapmışsınız işlemcisi ve ekranı kartı sizi üzmez pişman etmez ve monitörü 144hz ips panel , Hayırlı olsun iyi bayramlar.
Çok sağolun sizede iyi bayramlar

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri