Soru Bi̇lgi̇sayar Alınca Orijinal Wi̇n 10 Geli̇yor Mu ?

Ly.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
arkadaşlar bilgisayar alınca yanında win 10 pro geliyor mu int den baktım 3k bandında ve 64 bit yazıyor ekran kartı 256 bit ise sorun yaparmı

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
arkadaşlar bilgisayar alınca yanında win 10 pro geliyor mu int den baktım 3k bandında ve 64 bit yazıyor ekran kartı 256 bit ise sorun yaparmı
bazı sistemlerde direk veriyorlar , genellikle freedos olarak geliyor , zaten win 10 yüklersin key olmadan kullanabilirsin , yada 5 10₺ key alabilirsin sitelerden galiba forumda biri 5₺ windows key atmıstı o siteden alabilirsiniz ,

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
246

Buradan belki nispeten daha pahalıya ama daha güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Büyük ihtimalle 1 aylık deneme sürümüyle geliyordur sisteminiz. Çünkü bileşenleri test edip gönderiyorlarsa deneme sürümü yüklüyorlar.

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
Genelde deneme sürümü yolluyorlar internette 50tl altında orijinal keyler var onlardan alıp kullanabilirsin.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
64 bit işletim sistemiyle ilgili ve genel de kullanılan sürüm. Ekran kartında yazan ise veri yolu kullanımıyla ilgili ve birbirinden bağımsız değerler. Windows içinde olanlar yanında belirtiliyor. Deneme ya da freedos olarak gelenler için ise kendiniz lisans almanız lazım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri