Bileşen Montaj Hizmeti

bolib945

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
37
Merhabalar,

Yarın bişelenleri montaj için bugün biraz araştırma yaptım. Mediamarkt 100TL dedi sizce orası güvenilir montaj yapar mı?

Birde bilgisayarcımız vardı o da 250TL dedi, sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleme:

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,139
Merhabalar,

Yarın bişelenleri montaj için bugün biraz araştırma yaptım Mediamarkt 100TL dedi sizce orası güvenilir montaj yapar mı?

Birde bilgisayarcımız vardı o da 250TL dedi, sizce ne yapmalıyım?

Yaparlar problem olacağını sanmıyorum. MediaMarkt'ta sistem toplayan ekipler var uzman olarak. 250 TL çok.

KS

bolib945

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
37
Yaparlar problem olacağını sanmıyorum. MediaMarkt'ta sistem toplayan ekipler var uzman olarak. 250 TL çok.
Vatana da sordum orası da biz yapmıyoruz dedi ve kimse o işe girmez dedi (Kurumsal firmalarda) kafam karıştı iyice.

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,789
En iyisi mediamarkta yaptırın. Onlar işini biliyordur. Bir sorun çıkacağını sanmam. O bilgisayarcı da çok söylemiş ya 250 tl ne demek?

Umit88

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
42
Cok zevkli bir islem internette videolarida var, bakip yavas yavas yapmak guzel olmaz mi

Can Akbaş

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
602
250 TL mi hocam kendiniz yapın YouTubede büssürü video var öğrenmişte olursunuz

Atalayq

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
419
100 lira bişey değil daha güvenli olur. Siz sonradan öğrenirsiniz yavaş yavaş. Şimdilik 100 lira verin bence

shogun

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
363
Kendin topla. Öğrenmiş olursun. Zor değil.

EkremC

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Hocam 100TL'ye kurulum hizmeti de dahil. Windows kuracaklar büyük ihtimal sürücüleri falan da kurarlar.
windows kurmak gayet basit bir flash yardımı ile 10 dk da yapılabilir.
driverlar vs. daha da kolay internete ürünün tam adını yazıp driver falan yazınca çıkıyor sanki program indirir gibi ok ok diyorsun güncelleniyor buda sorun değil bence.
bilgisayarı toplama konusunda emin ol kendin yapacağın için daha emin ve iyi bir iş çıkarırsın bence bende 7 ay önce sıfır bilgi ile aynı sistemi kurdum gayet güzel bir his emin olmak isterseniz DC üzerinden göruntülü arayın birlikte yapabiliriz dikkat edilecek zaten tekşey işlemci onu takınca gerisini düşürmedikçe bişey olmaz.

Umit88

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
42
Driver guncellemenin cok daha kolay bir yolu var ccleaner yukleyin 14 gun kredi karti istemeden premium veriyor, tum surucu ve driverlari tespit edip otomatik guncelliyor

TÜRK YILDIZLARI

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
44
windows kurmak gayet basit bir flash yardımı ile 10 dk da yapılabilir.
driverlar vs. daha da kolay internete ürünün tam adını yazıp driver falan yazınca çıkıyor sanki program indirir gibi ok ok diyorsun güncelleniyor buda sorun değil bence.
bilgisayarı toplama konusunda emin ol kendin yapacağın için daha emin ve iyi bir iş çıkarırsın bence bende 7 ay önce sıfır bilgi ile aynı sistemi kurdum gayet güzel bir his emin olmak isterseniz DC üzerinden göruntülü arayın birlikte yapabiliriz dikkat edilecek zaten tekşey işlemci onu takınca gerisini düşürmedikçe bişey olmaz.
Tebrik ediyorum sizi.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri