Bilgilerim Ifşa Oldu Yardım Edin

KS

extronex

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Aga nolur hesabi geri cek su veletlerdende biraz mala donsunler
aga biraz daha darladılar paparadan para yk by yazdım hesabı çekme işlemlerini başlattım şuan otomatik çekmedi niyeyse ticket attım yarın alırım hesabıda. ayrıyeten paparayı arayıp şikayet etsem bişe olurmu açık açık tehtid ediyor çünkü

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,488
aga biraz daha darladılar paparadan para yk by yazdım hesabı çekme işlemlerini başlattım şuan otomatik çekmedi niyeyse ticket attım yarın alırım hesabıda. ayrıyeten paparayı arayıp şikayet etsem bişe olurmu açık açık tehtid ediyor çünkü
Paparayi arasan bisey olmaz soyle dusun en azindan enayiler 1tl daha kazandiriyor akdnakdmskfms eger hesabin guzel ise almayi ciddi dusunebilirim

Merak etmeyin ben sizi tehdit etmemde 😁😁

EER

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
Paparayi arasan bisey olmaz soyle dusun en azindan enayiler 1tl daha kazandiriyor akdnakdmskfms eger hesabin guzel ise almayi ciddi dusunebilirim

Merak etmeyin ben sizi tehdit etmemde 😁😁
aha sizi illegaller sizi .D kanka gamermarkt üzerinden alın satın :D çek su köpeklere koklatma bişiy .D

KS

extronex

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
aha sizi illegaller sizi .D kanka gamermarkt üzerinden alın satın :D çek su köpeklere koklatma bişiy .D

Bu yuzden cek diyorum zaten sjdnskfnsmfnkende
beyler hesabı geri çektim az öncede arkadasımla konustum pazartesi elden alcam parayı ona satıcam yani eğer bi pürüz çıkarsa yazarım iyi geceler

EER

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
KS

extronex

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
yalnız varya bişiy demiycem biz çokda sağlıklı değiliz gibi :D

hadi hayırlı olsun dostum iyi geceler
hocam elemanların kendisi kaşındı ben geri almıcaktım darlıyolar sürekli engelledim paparadan darlamasalar çekmicektim hiçbir zaman iyi geceler .d

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,488
beyler hesabı geri çektim az öncede arkadasımla konustum pazartesi elden alcam parayı ona satıcam yani eğer bi pürüz çıkarsa yazarım iyi geceler
Cok iyi olmus eline saglik simdiden hayirli olsun
yalnız varya bişiy demiycem biz çokda sağlıklı değiliz gibi :D

hadi hayırlı olsun dostum iyi geceler
Saglikli oldugumu soyleyemem zaten skfnsjfnekfne

• Beğen
Reactions: EER

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri