Bilgisayar Mühendisliği Bölümünde Okumak Için Laptop Mu Lazım Masaüstü Mü?

alperenko

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Bütçem 25k gibi birşey cihazda önerirseniz sevinirim

AlphaCabbage

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Buna benzer bir konu bende açtım hocam öncelikle laptop lazım sana verdiği özgürlük yeter sabit bir alanda kalmıyorsun, masaüstü evet güzel ama sürekli aynı alandasın bunalsan ortam değiştiremezsin. ben sanırım linkini bırakacağım laptopu alacağım çünkü bizim için işlemci çekirdeği çok önemli bütçen biraz daha fazla olduğu için depolama veya ram i daha fazla olan tercih edersen senin için daha iyi olur ama eğer windows alacaksan i712700h tan vazgeçme
" "

omerlutfiulker

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
375
apple dısında bir cıhaz al daha mantıklı olucaktır senın ıcın . windows cıhaz kulanmak rahat ettırecektır senı. onun dısında bılgısayar sart da degıl ılk senesınde pc kullanmayan arkadaslarımda vardı bu tamamen sana kalmıs telefondan da kod yazıyorlardı. ama kesinlikle LAPTOP almanı önerırım .

AlphaCabbage

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
apple dısında bir cıhaz al daha mantıklı olucaktır senın ıcın . windows cıhaz kulanmak rahat ettırecektır senı. onun dısında bılgısayar sart da degıl ılk senesınde pc kullanmayan arkadaslarımda vardı bu tamamen sana kalmıs telefondan da kod yazıyorlardı. ama kesinlikle LAPTOP almanı önerırım .
hocam sence linkini paylaştığım bilgisayar mı yoksa huawei d16 mı ekran kartı yerine daha mobilitesi olan cihaz tercihi önerisi aldım çünkü

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2023-05-30 184643.png
    Ekran görüntüsü 2023-05-30 184643.png
    33.6 KB · Görüntüleme: 10

omerlutfiulker

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
375
bende asus tuf 4050 cıhaz var batarya olarak ortalama 5 saat kullanılabılıyorvıdeo ızlemede vs . sen suan bölume baslasıgında ortalama olarak c# ile basalrsınız sonra python androıd studıo derken dahılı gpu lu bır cıhaz senı goturecgını duusnmuyorum önerım harici gpu lu bir cihaz alman olucaktır

şahsen suan ıcın bu cihazı onerebılırım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri