Bilgisayar sürücülerini halledemedim yardımcı olur musunuz

KS

Baris4141

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Yardimci olacak 1 kişi bile yok mu beyler

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
246
Dostum oncelikle Windows guncellemeleri bir cok surucunu yukleyecektir. Buna ek olarak GeForce Experience indirip ac ve uye ol. Burada tum yukledigin oyunlarin grafik ayarlarini yapabildigin gibi en son ekran karti surucunu de kurabilirsin. Ardindan ana kart marka ve modelinin web sayfasina girip chipset vb. surucu driverlarini indirip kurabilirsin. Bunlara ek olarak da bir antivirus oneririm. Ben yilda 70 liraya Norton Sandart kullaniyorum.

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
246
Bu arada sisteminde wi-fi yok gorunuyor. Onun icin wi-fi adaptoru alman gerek. Ethernet kablosu uzerinden baglanmalisin.

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
Hocam kasa içindeki şeyleri nasıl kuracağım mesela suan WiFi yok
hmm pardon sistem linkine dikkat etmemişim sadece monitörü görmişim sistemde yüklü windows var ise win güncellemeleri açın yapsın
ekran kartını nvidia sitesinden yapabilirsiniz diğerleri için gerekli bir şey yok otomatik hallolur. Hazır sistemlerde anakart çipset driverleri genelde kurulu geliyor diye biliyorum

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
Ve sesler çok az neden anlamadım
Buradan Aanakart için lütfen işletim sistemini seçin kısmında windows sürümü ve mimarisini seçin win10 64 bit ya da win11 64 bit orada ki güncel sürücüleri indirin
Ekran kartı için de win sürümü ve mimariyi seçip oradan vga drivers ve software an utility olanları indirip kurabilirsiniz
Ekran kartını isterseniz geforce experience indirip kurabilirsiniz yeni driver gelince dijital imzalı direk bilidirir yüklerisniz

KS

Baris4141

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Buradan Aanakart için lütfen işletim sistemini seçin kısmında windows sürümü ve mimarisini seçin win10 64 bit ya da win11 64 bit orada ki güncel sürücüleri indirin
Ekran kartı için de win sürümü ve mimariyi seçip oradan vga drivers ve software an utility olanları indirip kurabilirsiniz
Ekran kartını isterseniz geforce experience indirip kurabilirsiniz yeni driver gelince dijital imzalı direk bilidirir yüklerisniz
Reis sistemin isminde 410m-a yazıyor içine girince 510m-e yazıyor galiba bir hata var gerçeği 410m, şimdi ben yanlış kurdum sürücüleri ne yapmam lazım?

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
Reis sistemin isminde 410m-a yazıyor içine girince 510m-e yazıyor galiba bir hata var gerçeği 410m, şimdi ben yanlış kurdum sürücüleri ne yapmam lazım?
Neden size verdiğim linkten indirmediniz direk h410m-a yönlendiriyor size verdiğim link.
Şimdi denetim masasından programlar ve özellikler kısmında yüklediğiniz programları listeler oradan AMD Chipset Software bulup tıklayın yukarıda Düzenle Kaldır/Değiştir var kaldır/değiştiri tıklayın silin bilgisayarı yeniden başlatmadan size verdiğim linkteki chipset driverini kurun düzelir

KS

Baris4141

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Neden size verdiğim linkten indirmediniz direk h410m-a yönlendiriyor size verdiğim link.
Şimdi denetim masasından programlar ve özellikler kısmında yüklediğiniz programları listeler oradan AMD Chipset Software bulup tıklayın yukarıda Düzenle Kaldır/Değiştir var kaldır/değiştiri tıklayın silin bilgisayarı yeniden başlatmadan size verdiğim linkteki chipset driverini kurun düzelir
Öyle birsey yok hocam orada

MirvaLe

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
Anakartı asus H510m-E .
sizin verdiğiniz link H410m -A yönlendirmesine gidiyor.

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
Öyle birsey yok hocam orada
Aslında var da ssiz direk download arıyorsunuz ben işletim sisteminizi bilmediğim için seçin dedim
Lütfen İşletim Sistemi Seçin yanında Lütfen Seçin yazıyor onu tıkladığınızda aşağı liste çıkacak orada Windows 11 64 Bit altında da Windows 10 64 Bit yazıyor sizde hangisi kuruluysa onu seçin oradan download edin kurun ama sizin verrdiğiniz sistem linkinin başlığında Prime h410m-a yazarken aşağı da ASUS PRIME H510M-E Intel H510 Soket 1200 DDR4 3200MHz(OC) M.2 Anakart seçili siz bu anakartı seçip mi aldınız yoksa h410m-a mı kurulu?

MirvaLe

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
Vatan sayfa URL'side 410 diye gözüyor. Ama sistem 510.
Ya sonradan sistemde anakart değişti yada url kısmını vatan yanlış yazmış

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri