21.000-25.000 TL Bilgisayar Toplamak Istiyorum

KS

bilgisayar_bilmeyen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Bu linkteki sistemi görselde attığım gibi özelleştirirseniz 21,761TL yapar. Bank kart 3 taksit 23.3k oluyor. Axess 6 taksit 23.1k. Eğer isterseniz SSD olarak Netac 500gb seçe de bilirsiniz bütçe yoksa.

SS attım ssd olarak attığımı seç.
Dediğin gibi özelleştirdim ve fiyat dediğin gibi oldu. Geriye almak kaldı. Şimdi almam gereken sistem budur di mi hocam? İptal işlemi gerçekleşince direk alayım artık kafamı daha fazla kurcalamasın istiyorum. Cehaletimin kusuruna bakma:)

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
989
Dediğin gibi özelleştirdim ve fiyat dediğin gibi oldu. Geriye almak kaldı. Şimdi almam gereken sistem budur di mi hocam? İptal işlemi gerçekleşince direk alayım artık kafamı daha fazla kurcalamasın istiyorum. Cehaletimin kusuruna bakma:)
Sıkıntı yok kusura kalmalık bir durum yok. Evet budur. Yaz ayları olduğun ile bağlı olarak işlemci çok ısınabilir. Ucuz yollu bi kule tipi alsan sana yeter. İstersen şimdiden çöz o işi de.

KS

bilgisayar_bilmeyen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Sıkıntı yok kusura kalmalık bir durum yok. Evet budur. Yaz ayları olduğun ile bağlı olarak işlemci çok ısınabilir. Ucuz yollu bi kule tipi alsan sana yeter. İstersen şimdiden çöz o işi de.
Kule tipi dediğin nedir? 400TL fazla vererek aldığım kasa mı? Ücret ne kadar oynuyor

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
989
Kule tipi dediğin nedir? 400TL fazla vererek aldığım kasa mı? Ücret ne kadar oynuyor
Hayır ayrı olarak bir işlemci soğutucusu. İsterseniz sistemin orda 711tl ye olan bir model var onu seçebilirsiniz ama
300tl daha verip 1000tl ye şunu alırsanız çok çok daha iyi performans verir.

KS

bilgisayar_bilmeyen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Hayır ayrı olarak bir işlemci soğutucusu. İsterseniz sistemin orda 711tl ye olan bir model var onu seçebilirsiniz ama
300tl daha verip 1000tl ye şunu alırsanız çok çok daha iyi performans verir.
Anladım ek olarak alınacak bir şey soğutma için. Attığınızı alırım hocam sıkıntı yok sonradan eklenecek ufak değerler karşılanabilir. Sonuçta daha monitoru falan var bu işin.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
989
Anladım ek olarak alınacak bir şey soğutma için. Attığınızı alırım hocam sıkıntı yok sonradan eklenecek ufak değerler karşılanabilir. Sonuçta daha monitoru falan var bu işin.
Monitörünüz yok mu ? Şimdi alıcaksanız ona göre de öneri yapabilirim.

KS

bilgisayar_bilmeyen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Bütçe ?

Bütçe ?
Hocam monitoru taksitle alacagim butcem max gonderdigin bu monitor fiyati kadar olabilir. Fikrin nedir bunu mu almaliyim, yoksa daha ucuza f/p sunabilecek onerilerin de var mi? Sistemi sen toplattirdin zaten, o sisteme uygun monitor onerilerin nelerdir?

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
989
Hocam monitoru taksitle alacagim butcem max gonderdigin bu monitor fiyati kadar olabilir. Fikrin nedir bunu mu almaliyim, yoksa daha ucuza f/p sunabilecek onerilerin de var mi? Sistemi sen toplattirdin zaten, o sisteme uygun monitor onerilerin nelerdir?
Buna bakabilirsin bide eğer monitörün asansör özelliği yukarı aşağı oynaması senin için önemli değilse f/p bir monitör vardı @Lory atar. Ben çok hareket ettiriyorum kişiden kişiye değişir.

KS

bilgisayar_bilmeyen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Buna bakabilirsin bide eğer monitörün asansör özelliği yukarı aşağı oynaması senin için önemli değilse f/p bir monitör vardı @Lory atar. Ben çok hareket ettiriyorum kişiden kişiye değişir.
Yok hocam sadece hikayeli oyunlar oynayacagim oynatacagimi sanmiyorum. Bu attigin aklimda zaten baya iyi gibi duruyor. Arkadas atarsa ona da bakarim tesekkurler simdiden.

KS

bilgisayar_bilmeyen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
752
Peki bununla kiyaslarsak yine sizin dediginiz mi kazanir? Parlaklik degeri, gtg ve mprt degerleri farkli ve ufak bir fiyat farki var. Yardimci olursan mutesekkir olurum hocam.
Bu modelin nasıl olduğunu bilmiyorum ama kontrast oranında g2422 yi geçemeyeceği kesin. Bu yüzden g2422 alırdım ben.

KS

bilgisayar_bilmeyen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Bu modelin nasıl olduğunu bilmiyorum ama kontrast oranında g2422 yi geçemeyeceği kesin. Bu yüzden g2422 alırdım ben.
Hocam bir şey daha soracağım kusura bakma şimdiden. Bu monitör freesync premium destekliyor benim ekran kartı inno3D 4060. Freesync Kullanabilecek miyim?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri