Yardım Bilgisayar Ve CPU

North93

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Herkese selamlar, bilgisayarımda bazı uygulamaları açarken sorunlar yaşıyorum ve bunun çözümünü görev yöneticisinden yapıyorum. Memu gibi uygulamalarda daha fazla sorun yaşıyorum birinci pencerede hata alıyorum düzeltiyorum ama diğerlerinde de bunu yaşayabiliyorum. İstediğim uygulama açılmıyorum CPU onu açmak için arka planda daha fazla çalışıyor. Sürekli görev yöneticisinden bu hatayı düzeltip tekrar uygulamayı açtığım herhangi sorun yaşamıyorum ama her gün bu sorunu yaşamak gerçekten çok sıkıcı ve bu CPU çalışma sistemini bile değiştiriyor daha sesli çalışıyor gibi hissediyorum. Farklı bilgisayarım daha var, bu bilgisayarımdan çok daha kötü ve aynı şeyleri onda yaparken herhangi bir hata almıyorum ama bu bilgisayarım güçlü olmasına rağmen bu tür sorunları sürekli yaşıyorum. ( Bu sorunu bilgisayarımı aldığım ilk günden beri yaşıyorum )
Bu konuda bana yardımcı olabilecek birisi varsa çok sevinirim, bu sorunu nasıl düzeltirim yada neden sürekli böyle sorunla karşılaşıyorum. Herkese şimdiden çok teşekkürler 🙏

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri