Soru Bilgisayarcıdan Kazık Yememek Için Ne Yapmalıyım

wappeN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
45
Bu arada arkadaşlar çok yanlış düşünüyorsunuz bahsedilen beyefendi nitekli bilgili donanımlı dolandırıcı (!)

KS

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,500

wappeN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
45
Yani minecraft oynamayı dusunmuyorum

Aa hocam olur mu öyle ama biz yanlış biliyoruz i3 10400 1200 pin ama en iyi 1700 pindr çalışır (!)
Hocam saygımı bozmak istemiyorum ama lütfen mantık çerçevesinde konuşun burada insanlar bu yorumları görüp bilgi sahibi oluyorlar i3 1200 pin en iyi AM5'te çalışır lütfen biraz mantık (!)

KS

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,500
Hocam saygımı bozmak istemiyorum ama lütfen mantık çerçevesinde konuşun burada insanlar bu yorumları görüp bilgi sahibi oluyorlar i3 1200 pin en iyi AM5'te çalışır lütfen biraz mantık (!)
Hocam pardon haklısınız arkadaşlar bunca yıldır kandırmışlar sizi üretenler bile 1200 pin le çalışan işlemciler am5 de %150 performans verir (!)

KS

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,500
İşte bu kadar konu kapanmıştır (!)
Aynen hocam birde bu hazır sistem yapan büyük yerler falan hep anakarti yanlış koyuyorlar (!)

Bu arada başka bir tanıdığıma saha sordum o da kendine göre çıkarıp aticak onuda paylaşırım

fatihbalksen

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
65
Aynen hocam birde bu hazır sistem yapan büyük yerler falan hep anakarti yanlış koyuyorlar (!)

Bu arada başka bir tanıdığıma saha sordum o da kendine göre çıkarıp aticak onuda paylaşırım
klavye hangi switch istiyorsun
mouse da kablosuz mu?

mouse da kablosuz mu?

blue switch seviyorsan öneririm
Mouse da fps oyunları için süper

Bir de 3k ya kulaklık dahil mi

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
Utanmayi gecin hocam 16 gb ram veriyorum sana çok iyi falan dedi m2ssd 500 gb çok iyi ya falan yaptı

Hocam bana tek tek uzun vadede toplayacağım galiba 20 21 k butcem var uzun süreli alicam ama onerebilirmisin burdan monitör dahil
sizi keriz filan sanmış herhalde nefret ediyorum bide sözde tanıdık insanlar destek olacağı yerde köstek oluyolar

KS

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,500
mouse da kablosuz mu?

blue switch seviyorsan öneririm
Mouse da fps oyunları için süper

Bir de 3k ya kulaklık dahil mi
Kualklik yok hocam mouse kablosuz olursa iyi blue red farketmez

Sakın ha öyle hata yapmayın hatta ailenle ben görüşürüm 8-9 senedir PC ile uğraşıyorum anlatırım güzel dille yazık olmasın paranıza size
Sagolun hocam eğer tam anlamı ile ikna olmazlarsa size ulaşmak isterim instagramdan eklerseniz ahmet_zdmr9

Diğer tanıdığımda böyle dedi a
Screenshot_20230201-213253_WhatsApp.jpg
rkadaslar

pcalacakadam

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
Hocam bide sizden ricam 3k butcem var klavye mouse için
Mouse çok iyi bir mousedir klavyede iyidir hemde hotswap oldugu için kendi switchlerinizi vb de takabilirsiniz ilerde. Butcenizi biraz asiyor ama isterseniz daja ucuz oneri de yapabilirim.

KS

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,500
Mouse çok iyi bir mousedir klavyede iyidir hemde hotswap oldugu için kendi switchlerinizi vb de takabilirsiniz ilerde. Butcenizi biraz asiyor ama isterseniz daja ucuz oneri de yapabilirim.
Hocam başka bir set önerirsiniz iyi olur mouse 1k yi geçmezse güzel olur klavyede 1.5k yi geçmese iyi olur

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
Hocam bi arkadaşınızı o adamın yanına göndersenize 30 kya pc toplicam desin adam ne tarz sistem kurcak gene aynı şeyi yaparsa adamı bi güzel rezil edin bölelerine böle yapmak lazım kul hakkına giriyolar

pcalacakadam

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
Kualklik yok hocam mouse kablosuz olursa iyi blue red farketmez

Sagolun hocam eğer tam anlamı ile ikna olmazlarsa size ulaşmak isterim instagramdan eklerseniz ahmet_zdmr9

Diğer tanıdığımda böyle dedi aEkli dosyayı görüntüle 14723rkadaslar
Yani ekran kartının bozulacagini sanmiyorum ama eger bozulursa ihtimalini dusunecekseniz f yerine duz olanlari tercih edebilirsiniz ama daha pahali olur.

pcalacakadam

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81

Babapro21

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
98

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar