Yardım Bilgisayardan Gelen Garip Ses

Aboxbtr

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
79
Bilgisayar işleri yavaş yapmaya başladı anlık olarak basıyorum geç geliyor sonra bu sesin geldiğini farkettim sesi kaydedip kapattım şuan ses yok ama bu ses neden olmuş olabilir

berke2211

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Spesifik olarak yaptığı bir durum var mı ve sistem de hard disk mevcut mu ek olaraktan sanırım sıvı soğutmanız mevcut pompa sorunu bile olabilir sesi yaptığı sırada işlemci sıcaklığını kontrol edin.

KS

Aboxbtr

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
79
Spesifik olarak yaptığı bir durum var mı ve sistem de hard disk mevcut mu ek olaraktan sanırım sıvı soğutmanız mevcut pompa sorunu bile olabilir sesi yaptığı sırada işlemci sıcaklığını kontrol edin.
hard disk ve sıvı soğutma mevcut

KS

Aboxbtr

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
79
Coil Whine olabilir
hayır coil whine sesi daha az onu da yaşıyorum,

ses fifa 24 ü (harddiskte) açtığımda başlıyor galiba sıvı soğutma pompasında sorun yok gibi ses gelmiyor çünkü
daha sonra şöyle bir hata ile oyun çöktü

harddisk verilerim de bunlar ömrünü tamamlamış galiba :D

harddiskte işlem yapmadığımda da geliyor yaparken de geliyor bazen gelmiyor anlayamadım

Ekli dosyalar

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    36.7 KB · Görüntüleme: 9
  • resim_2023-12-06_213914616.png
    resim_2023-12-06_213914616.png
    48.2 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:

berke2211

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Coil whine arızası yaşayanlarda performans sorunu olmuyor diye biliyorum sadece sese bağlı bir sorun. İşlerin yavaşlaması, geç açılma ve sistemde hard diskin bulunması Hard diskte bir sorun olabileceğini gösteriyor olabilir. İşlem yapmadığınızda geldiği için benim tavsiyem hard diskin kablolarını söküp sistemi boşta açık tutun ve sesin olup olmadığına bir bakın derim.

KS

Aboxbtr

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
79
Coil whine arızası yaşayanlarda performans sorunu olmuyor diye biliyorum sadece sese bağlı bir sorun. İşlerin yavaşlaması, geç açılma ve sistemde hard diskin bulunması Hard diskte bir sorun olabileceğini gösteriyor olabilir. İşlem yapmadığınızda geldiği için benim tavsiyem hard diskin kablolarını söküp sistemi boşta açık tutun ve sesin olup olmadığına bir bakın derim.
deneyebilirim

KS

Aboxbtr

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
79
ses harddiskten geliyor fakat nasıl çözebilirim illa ki yenisi mi

berke2211

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
En garantisi yenisini almak evet, Garantisi mevcut ise garantiye de yollayabilirsiniz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri